Category:

Showbiz

“Duro”, Dafina Zeqiri ka nisur xhirimet për klipin e ri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka nisur xhirimet për videoklipin e këngës së re e cila titullohet “Duro”. Në rrjetin social Instagram ku...

Gati kënga e re nga Bebe Rexha

Një ndër emrat më të njohur të industrisë muzikore padyshim që është edhe Bebe Rexha, shqiptarja me famë ndërkombëtare. Ajo tash e disa kohë...

Tayna: Jam çikë shembullore

Rep-artistja kosovare, Tayna, është duke e shijuar sukesin e bashkëpunimit me kantautorin e suksesshëm, Flori Mumajesi. “Magdalena” titullohet bashkëpunimi i dyshes së njohur, që...

Veshja kombëtare e Ritës komentohet nga etnologia Zanita Halimi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora përmes videoklipit “Bang”në sytë e botës shfaqi veshjen kombëtare shqiptare. Veshja që Rita e zgjodhi për këtë...

Shumë këngë të reja nga Dhurata Dora

jo një por shumë këngë të reja do të vijë shumë shpejt nga këngëtarja shumë e pëlqyer e estradës Dhurata Dora. Kështu ka paralajmëruar...

Dafina Zeqiri me mesazhe motivuese për ndjekësit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, po publikon vazhdimisht mesazhe motivuese për ndjekësit. “Jeni origjinal. Dëgjoni...

Emri që i vuri djalit Princesha Eugenie

Princesha Eugenie dhe burri Jack Brooksbank e kanë quajtur djalin e tyre të porsalindur August Philip Hawke Brooksbank. Çifti janë fotografuar me djalin në...

Shkaktoi reagime për mosmbajtjen e maskës, Megan Fox reagon lidhur me deklaratën e bujshme

Aktorja, Megan Fox është tashmë në shënjestër të mediave rozë. Mirëpo, duket se së fundmi asaj nuk i ka shkuar mirë me një deklaratë të...

Kim Kardashian bën kërkesë për tu divorcuar nga Kanye West

Kim Kardashian ka bërë kërkesë për divorc nga reperi Kanye West, sipas raporteve në mediat amerikane. Çifti është martuar për gati shtatë vjet dhe...

Veshjet më të mira të shtatzënisë nga Meghan Markle

Meghan Markle konsiderohet se është një ikonë e stilit. Nga fustanet e saj të thjeshtë dhe kombinimet e palltove, shpesh të shoqëruara me taka...

Parpaskenat e serialit “Emri im është engjëll”

Në ekranin e RTV21 aktualisht është duke u transmetuar seriali turk “Emri im është engjëll”. Ngjarja e cila po zhvillohet në këtë serial po...

Enca publikon imazhe nga prapaskenat e klipit të ri

Enca Haxhia, është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të estradës shqiptare. Enca aktualisht është në përfundim të këngës së re të titulluar “Ndoshta”,...