Category:

Showbiz

Arbenita dhe Fero zyrtarisht burrë dhe grua

Çifti i njohur dhe shumë i dashur i estradës shqiptare Arbenita dhe Fero sot janë kurorëzuar. Ata tashmë edhe zyrtarisht janë bërë burrë e grua. Siç...

S’ka dilema, Loredana e Mozzik bashkë në Dubai më vajzën e tyre

Çifti Loredana e Mozzik bashkë me vajzën e tyre Hana ikën nga ditët e ftohta për të shijuar të nxehtit e Dubait. Ishin ata vetë...

Harry dhe Meghan në pritje të fëmijës së dytë

Princi britanik Harry dhe gruaja e tij Meghan, Duka dhe Dukesha e Sussex, janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë, tha të...

I dashuri i bën dedikim romantik Gentës

Ka tash e sa kohë që biznesmeni turk, Hysein Usta ia ka marrë zemrën bukuroshes Genta Ismajli. Dyshja nuk ngurojnë që dashurinë e tyre...

8 vjet në lidhje, Venera i dedikon Lindit fjalët më të bukura të dashurisë

Çifti i njohur i estradës, Venera Lumani dhe Lind Islami, festojnë sot tetë vjetorin e lidhjes. Në rrjetin social Instagram, Venera ka ndarë me...

Gëzim në familjen e Talat Xhaferit, bëhet gjysh për të dytën herë

Familja e kryeparlamentarit Talat Xhaferi ka një gëzim. Ka ardhur në jetë mbesa, e cila mban emrin Ajola. Xhaferi nuk ka kërsyer që gëzimin ta...

Çfarë e çmend Elita Ziberin?

Këngëtarja Elita Ziberi në pyetjet “pikante” të rubrikës 21 pyetjet e Pastel tregoi se kënga e preferuar e babait të saj është “Çmendem”. Por...

I shkriu zemrën, Xheri publikon fotografinë e parë me mbesën

E shtuna bashkoi familjen Vula. Ledri bashkë me partneren Sarën dhe vajzën, Poem Blu kanë ardhur nga Gjermania në Kosovë. E mbesës së vogël...

Befasia e gjyshërve për princeshën e Ledrit

E shtuna bashkoi familjen Vula. Ledri bashkë me partneren Sarën dhe vajzën, Poem Blu kanë ardhur nga Gjermania në Kosovë. Për të parën herë...

Shyhrete Behluli edhe njëher gjyshe, vjen në jetë mbesa e saj

Këngëtarja e njohur,  Shyhrete Behluli sot është bërë edhe një herë gjyshe. Djali i saj Kushtrimi dhe reja Learta sollën në jetë një vajzë,...

Rita kritikohet, por nuk i intereson çfarë mendojnë të tjerët

Këngëtarja, Rita Ora gjithmonë vë hapin e saj më të mirë të modës, pavarësisht nëse është në skenë apo larg saj. Rita Ora u...

Fifi akuzon S4MM dhe Fajt se vodhën klipin, reagojnë reperët me ironi

Këngëtarja e njohur Fifi ka akuzuar dy reperët S4MM dhe Fajt, të cilët sipas saj i kanë kopjuar idenë e klipi “Limonat”. Përmes një postim...