Category:

Showbiz

Ledri e Miloti në shëtitje me fëmijët e tyre

Reperi i njohur, Ledri Vula dhe futbollisti i njohur, Milot Rashica kanë raporte të mira shoqërore, madje ata kalojnë kohë të mirë së bashku...

Kënga e re e Dua Lipës publikohet javën e ardhshme

Këngëtarja shqipatre me famë botërore Dua Lipa njoftoi  se javën e ardhshme do e publikoi këngën e re të titulluar, “We’re Good”. Këtë Dua...

Festë për Bleron dhe Afronën

Sot është ditë e veçantë për Blero Muharremin dhe Afrona Dikën. Këngëtari dhe modelja sot festojnë 6 vjetorin e lidhjes së tyre, shkruan rtv21.tv...

Sara flet për herë të parë për procesin e lindjes

Janë bërë gati dy muaj që kur Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër për herë të parë. Që nga atëherë, Poem Blu,...

Anxhelina i bën ftesë publike Erës për bashkëpunim, ja përgjigja e saj!

Fansat po dëshirojnë t’i shohin në bashkëpunim dy këngëtaret e njohura shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj dhe Era Istrefin. Në rrjetin social Instagram, Anxhelina i është...

Testohet 4 herë në javë për Covid, revoltohet reperja: Çdo test kushton 250 $, është kthyer në biznes

Reperja me famë botërore Cardi B, ka zbuluar se herë pas here po testohet për COVID-19, pasi i druhet një infektimi të mundshëm për...

Morena Taraku bëhet për spital

Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku si duket ka probleme me shëndetin. Të paktën kështu e ka lënë të kuptohet përmes një postimi në rrjetet...

Argjentina Ramosaj me projekt të ri muzikor

Këngëtarja e njohur shqiptare, Argjentina Ramosaj, është duke punuar për projektin e ri muzikor. Këtë e ka bërë të ditur vetë Argjentina përmes një...

Kida rrëmben vëmendje me ndryshimin e ri

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida përveç që njihet për projektet e saj, njihet edhe për eksperimentet që i bënë në dukjen e...

Arratiset Fjolla Morina

Këngëtarja, Fjolla Morina, thyen masën e sigurisë së “arrestit shtëpiak”. Ajo është larguar nga banesa me qira në qytetin e Kukësit ku po kryente...

10 milionë për Dhurata Dorën

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, po shijon suksesin e projektit të fundit muzikor të titulluar “Harrom”. Kënga e publikuar me 22 dhjetor të vitit...

Dy këngë të reja nga Fifi

Filloreta Raçi e njohur si Fifi, ka gati dy këngë të reja që pritet t’i publikojë së shpejti, shkruan rtv21.tv Në lidhje me këto...