Category:

Showbiz

“Si përpara” është kënga e re e Butrint Imerit

Këngëtari Butrint Imeri sapo publikoi projektin e tij më të ri muzikor, shkruan rtv21.tv “Si përpara”mbanë titullin kënga e re e Butrintit të cilën e...

Kristina Dimitrievska fituesja e “Miss Quarantine of the World”(VIDEO)

Për shkak të pamundësisë për tu organizuar një eveniment i vërtetë për zgjedhjen e më të bukurës në botë, për shkak të pandemisë me...

Petrit Çeku dhe Lorik Cana thirrje t’i bashkoheni fushatës “Larg syve, afër zemrës”

Lorik Cana dhe Petrit Çeku dolën me video mesazhe duke apeluar tek të gjithë që t’i bashkohen iniciatives së re “Afër Zemrës” dhe të...

Xeni këngë kushtuar mantelbardhëve “Infermierja ime”

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Shkëlzen Jetishi – Xeni, si shenjë falënderimi ndaj mantelbardhëve, po sjellë këngë dedikuar atyre. E titulluar “Infermieres sime”, me këtë...

Rihanna ka gati dokumentarin e saj

Dokumentari i shumëpritur i yllit botëror, Rihanna, pothuajse është gati. Një fans i saj publikoi pak pamje nga dokumentari i ri i këngëtares, të...

Përjetimet e Enis Bardhit në Spanjë, “shpresoj që në fund të majit të fillojmë me ushtrime”

https://youtu.be/oZ7eySdXDLo Spanja është në krye të listës së shteteve evropiane për nga numri i të prekurve me koronavirus. Mbi 170 mijë janë të infektuar. Atje...

Albumi i Dua Lipës renditet i pari në Mbretërinë e Bashkuar

Një tjetër rekord për këngëtaren Dua Lipa ka arritur të bëhet shqiptarja e parë, albumi i së cilës arrin të ngjitet në majë të...

VIDEO / Dua Lipa me performancë të mrekullueshme nga shtëpia

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa përmes Instagramit ka performuar nga shtëpia e saj. Performanca e Duas është realizuar në kuadër të “Late late...