ZGJEDHJET

Rashidi: Manastiri e Resnja të harruara, vuajnë për kushte elementare

Must Read

163 raste të reja, 8 të vdekur, 230 të shëruar!

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të kaluara nga 1794 teste të realizuara, 163 persona...

Kosovë, Vjosa Osmani kërkon shkarkimin e zyrtarëve të Listës Serbe nga Qeveria

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, kërkoi nga të gjitha partitë politike që ta mbështesin miratimin...

Beograd, paralajmërohen protesta të reja!

Pas protestave të djeshme në Beograd të Serbisë për paralajmërimin e kthimit të orës policore nga presidenti...
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Njësia zgjedhore 5 është ajo ku ka më së paku investime, sidomos tek shqiptarët që jetojnë në zonat e Manastirit e të Resnjës, pohoi në Debatin Zgjedhor në TV21, Syrja Rashidi, kandidati për deputet i koalicionit Aleanca përShqiptarët-Alternativa, Syrja Rashidi.

#Rashidi: Shqiptarët në #Manastir e #Resnjë nuk kanë kushte elementare për jetë, siç është uji për pijeРашиди: Албанците во Битола и Ресен немаат елементарни услови за живот како вода за пиење

Gepostet von TV21 am Montag, 29. Juni 2020
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

Kosovë, Vjosa Osmani kërkon shkarkimin e zyrtarëve të Listës Serbe nga Qeveria

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, kërkoi nga të gjitha partitë politike që ta mbështesin miratimin e një rezolute ose deklarate...

Beograd, paralajmërohen protesta të reja!

Pas protestave të djeshme në Beograd të Serbisë për paralajmërimin e kthimit të orës policore nga presidenti Aleksandar Vuçiq, protestuesit edhe sot...

KE aprovon planin gjerman prej 500 miliardë eurosh ndihma kundër Covid-19

Komisioni Evropian ka aprovuar planet gjermane për të krijuar një fond prej 500 miliardë eurosh (564 miliardë dollarë) për të mbështetur bizneset...

Pendarovski – Holshtajn: Gjermania mbetet partner i besueshëm i Maqedonisë së Veriut

Gjermania ka qenë dhe do të mbetet partner i besueshëm i Maqedonisë së Veriut dhe do të vazhdojë ta mbështesë atë me...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -