Qeveria s’do të vendosë sot për karantinën e Bajramit

Must Read

Në vetizolim edhe drejtori i Policisë financiare, Arafat Muaremi

Drejtori i Policisë financiare, Arafat Muaremi është në vetizolim për shkak se ka qenë në kontakt me...

Partitë në Shqipëri nuk u dakorduan për reformën zgjedhore

Partitë politike në Shqipëri nuk kanë arritur konsensus për reformën zgjedhore, ku afati përfundimtar ishte 31 maji,...

Prej nesër nuk vlen transporti publik falas për pensionistët në Shkup

Ndërmarrja për qarkullim publik e Shkupit kumtoi se prej nesër  nuk do të vlejë shfrytëzimi falas i...

Qeveria nuk do të mbajë sot seancë dhe prandaj nuk pritet të sjell vendim se a do ta pranojë apo jo propozimin e Komisionit për Sëmundje Ngjitëse për orën policore të zgjatur në këtë fundjavë.

Vendim Qeveria pritet të sjellë ditëve në vijim, por jo sot, kumtuan për TV21 burime nga Qeveria e Maqedonisë së Veriut

Me këtë edhe propozimi i Komisionit për Sëmundje Ngjitëse, që ora policore për këtë fundjavë të fillojë të shtunën në ora 19:00 dhe të përfundojë të martën në ora 05:00, ende nuk ka hyrë në fuqi.

  • Tags
  • 1
- Advertisement -

Latest News

Partitë në Shqipëri nuk u dakorduan për reformën zgjedhore

Partitë politike në Shqipëri nuk kanë arritur konsensus për reformën zgjedhore, ku afati përfundimtar ishte 31 maji, që vetë e përcaktuan.

Prej nesër nuk vlen transporti publik falas për pensionistët në Shkup

Ndërmarrja për qarkullim publik e Shkupit kumtoi se prej nesër  nuk do të vlejë shfrytëzimi falas i transportit publik për personat e...

Sot është ​Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve

Dita e Fëmijëve shënohet më 1 qershor në mbarë botën, pasi në këtë datë është mbajtur Konferenca Botërore e Mirëqenies së Fëmijëve...

Për mosmbajtje të maskave për një ditë janë regjistruar 585 shkelje

Gjatë 24 orëve të fundit policia ka regjistruar 585 shkelje për mosmbajtje të mbrojtjes në fytyrë. Në territorin e vendit ndaj 186...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -