ZGJEDHJET

Besa në Sllupçan shpalosë platformën e koalicionit “Mundemi”

Must Read

Bilall Kasami në “Debate zgjedhore”, “Nuk kërkojmë vota për LSDM-në por për vete”

https://youtu.be/aH4TPK_wfAc Janë në një koalicion të përbashkët parazgjedhor por votat secili i...

Merkel: Hapje të kapitujve të parë nga negociatat me Shkupin dhe Tiranën këtë vit

Kancelarja gjermane Angela Merkel sot i prezantoi prioritetet e kryesimit të vendit të saj me BE-në në...

Hidhen poshtë ankesat e VMRO-DPMNE-së, KSHPK e dërgoi ankesën e Çulevit në KSHZ

https://youtu.be/APAg5UR4Dl0 Komisioni Antikorrupsion e hodhi poshtë ankesën e VMRO-DPMNE-së e cila kërkoi...
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Kryetari i Lëvizjes “Besa”, Bilall Kasami, bashkë me kandidatin për deputet në njësinë zgjedhore 2 nga koalicioni “Mundemi”, Bastri Bajrami, janë takuar sot me banorë të Sllupçanit në Kumanovë.

- Advertisement -

Në Facebook, Kasami rikujton se para fillimit të fushatës ishin zotuar se do të zhvillojnë fushatë ndryshe nga të tjerët, shkaku i pandemisë, andaj shton se ashtu po bëjnë, duke vizituar çdo qytetar, për të dëgjuar hallet e tyre.

“Sot, Sllupçani e kishte radhën për t’ua shpalosur banorëve platformën e koalicionit tonë ‘MUNDEMI’. Kandidati për deputet, Bastri Bajrami pas zgjedhjeve të 15 korrikut do të jetë zëri i kësaj zone të anashkaluar vite me radhë dhe ne do të kujdesemi për të përmirësuar gjendjen e tyre” shkruan Kasami.

Para fillimit të fushatës u zotuam se do të zhvillojmë një fushatë ndryshe nga të tjerët, shkaku i pandemisë. Siç u…

Gepostet von Bilall Kasami am Montag, 29. Juni 2020
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

Merkel: Hapje të kapitujve të parë nga negociatat me Shkupin dhe Tiranën këtë vit

Kancelarja gjermane Angela Merkel sot i prezantoi prioritetet e kryesimit të vendit të saj me BE-në në gjashtë muajt e ardhshëm, duke...

Hidhen poshtë ankesat e VMRO-DPMNE-së, KSHPK e dërgoi ankesën e Çulevit në KSHZ

https://youtu.be/APAg5UR4Dl0 Komisioni Antikorrupsion e hodhi poshtë ankesën e VMRO-DPMNE-së e cila kërkoi përgjegjësi nga drejtori i Ndërmarrjes...

Rikthimi i testit PCR në kufi nuk do të vlejë për shtetasit e Maqedonisë së Veriut

Komisioni për Sëmundje Ngjitëse i ka propozuar Qeverisë që me disa shtete të rajonit të rikthehet masa për test PCR gjatë hyrjes...

163 raste të reja, 8 të vdekur, 230 të shëruar!

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të kaluara nga 1794 teste të realizuara, 163 persona janë diagnostifikuar me korona virus....
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -