Jovica Paunoski

Edhe Bajden edhe Tramp besojnë në fitore! Të pasigurta rezultatet nga zgjedhjet në SHBA, po numërohen vota

https://youtu.be/TNr5CUYukKc Edhe pse janë mbyllur vendvotimet, ende nuk dimë se kush është presidenti i ri i SHBA-ve....

Mercedesi ende në garazhet e Qeverisë! Sa vetura të ndihmës së shpejtë ka në një “Tank”?

https://youtu.be/zED2ReE4KPo Një thirrje për donacione nga ana e Drejtorit të spitalit të Strumicës e tensionoi atmosferën dhe...

“8 Shtatori” përsëri do të jetë Covid-qendër! Spitalet po mbushen, numri i shtretërve po zvogëlohet

https://youtu.be/ssp_2O7JT4Q Kapacitetet momentale për hospitalizimin e pacientëve me virus korona janë pothuajse të mbushura. Spitali i përgjithshëm...

Situata serioze- kreu shtetëror në Vodno, s’ka nevojë për gjendje të jashtëzakonshme

https://youtu.be/iLxIk_XWU1c Për momentin nuk ka nevojë për shpalljen e gjendjes së re të jashtëzakonshme, edhe pse situata...

Vjenë, teste PCR në shtëpi me biçikletë! Karaxhovski: Nuk janë teste shtatzënie që të shiten në barnatore

https://youtu.be/9OhRHnZpZAM Në vend të dërgesës së ushqimeve nëpër shtëpi, 130 çiklist në Vjenë fillojnë me dërgimin e...

1.3 milion euro Gruevski ka blerë truall në Vodno! PTHP: Donacionet për partinë kanë përfunduar te Gruevski

https://youtu.be/m3Yu8inF6SI Donacionet për VMRO-DPMNE në vend që në parti kanë përfunduar në xhepin e ish-kryeministrit të arratisur,...

Ramkovska: 1 sms i Gruevskit ndryshoi gjithçka, “Pa drejtësi për rastin tonë nuk ka reforma në gjyqësor”

https://youtu.be/6E73oCv-9FsFinished Jetën ende e kemi nën bast dhe presim që të gjykohemi në mënyrë të drejtë, rrëfeu mbrëmë...

“Për shkak të disave, do të pësojnë të gjithë” IVAP: Urgjentisht të rregullohet puna e sektorit të hoteliereve”

https://youtu.be/EKsr8oPOI5s Gjatë ngjarjeve të kulturës vizituesit duhet të qëndrojnë të ulur,  ndërsa lejohet...

Ndizet alarmi, gjendja është serioze, të dielën të mos punojë asgjë, ndërsa kafenetë të punojnë deri në 22h?

https://youtu.be/7DAH8SdJRwk Numër më i lartë i të infektuarve në nivel ditorë nga fillimi i pandemisë me Kovid-19,...

SKANDALOZE: 11 vjeçarja përdhunohet 1 vit nga kushëriri 19 vjeç! Nëna e viktimës rrëfen tmerrin?! (Pjesa I)

https://www.youtube.com/watch?v=jPo0fF8jRN4 Ka tre javë që ka mbushur 11 vjet. Por, ditëlindjen nuk e gëzoi.  E kaloi atë duke qarë, në gjendje traume. Traumën, siç thotë e...

Përleshje me armë zjarri në Matkë (Video)

Në orën 14.54 në Shkup - Kanioni i Matkës, M. S. me disa persona të tjerë sulmuan fizikisht A.S. dhe A. S. ata gjithashtu...

Detaje rreth vrasjes së djeshme në Haraçinë

Prokurori publik nga Prokuroria Themelore Publike në Shkup miratoi urdhër për kryerjen e hetimeve ndaj një personi të dyshuar për veprat penale “vrasje” dhe...

Ali Ahmeti për TV21: Më ka ftuar Specialja, do të shkoj!

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti është ftuar nga Gjykata Speciale me seli në Hagë. Këtë informacion e ka konfirmuar vetë Ahmeti për...

Mbi 420.000 njerëz do të mbeten pa punë në Itali

Italia, ku aktiviteti prodhues është zvogëluar për 34 për qind si rezultat i virusit Kovid-19, po përballet me një krizë të madhe, me ç’rast...