VIDEO/ Ognjanovski për fëmijët e donatores: Ende rreh zemra e nënës, bijës, motrës së tyre

Must Read

Bizneset të pakënaqura me pakot ekonomike! Iseni: Prej 550 milionë euro, vetëm rreth 30 milionë janë të injektuara

https://youtu.be/qZyesuKS7UU Pakoja e parë dhe e dytë ekonomike që qeveria i solli...

Shkarkohet kreu i BFI-së Sulejman Rexhepi! Buzaku: Skenar i dirigjuar nga Rexhepi

https://youtu.be/ZPYyMm3DH3Y Kreu i Bashkësisë Fetare Islame në Maqedoninë e Veriut, Sulejman Rexhepi...

Kafenetë hapen nesër, rregullat janë të paqarta! Hotelierët konfuz me protokollin

https://youtu.be/tZMZ1siN6fM Rruga "Maqedonia" në qendër të Shkupit vlonte nga njerëzit, por edhe...

Pasi operacioni doli i suksesshëm, është deklaruar i biri i pacientit te i cili është transplantuar zemra. Ivan Ognjanovski i ka falenderuar familjarët e donatores së zemrës dhe u ka thënë atyre se ende rreh zemra e nënës, bijës dhe motrës së tyre.

Ai ka shprehur ngushëllime ndaj familjarëve të donatores së vdekur, ndërkohë ka kujtuar familjarët se nëna e tyre i ka shpëtuar edhe dy jetë pasi ka donuar edhe dy veshka për dy pacientë që kanë qenë në dializë.

- Advertisement -

Latest News

Shkarkohet kreu i BFI-së Sulejman Rexhepi! Buzaku: Skenar i dirigjuar nga Rexhepi

https://youtu.be/ZPYyMm3DH3Y Kreu i Bashkësisë Fetare Islame në Maqedoninë e Veriut, Sulejman Rexhepi është shkarkuar nga pozita e...

Kafenetë hapen nesër, rregullat janë të paqarta! Hotelierët konfuz me protokollin

https://youtu.be/tZMZ1siN6fM Rruga "Maqedonia" në qendër të Shkupit vlonte nga njerëzit, por edhe nga përgatitjet që bëheshin në...

MPB ka hapur hetime për funksionarë publik! Thirrja e Mickoskit në MPB për palestrën nuk është e kontestueshme për Çulevin

https://youtu.be/jSE5nTHLXGc Ministria e punëve të brendshme ka hapur disa hetime në të cilët janë të kyçur funksionarë...

Gjendja e jashtëzakonshme mund të vazhdohet? Spasovski s’e ndryshon dekretin, DPMNE i kërcënon zgjedhjet me bojkot

https://youtu.be/x5P_3r5kkSU Me përfundimin e gjendjes së jashtëzakonshme vazhdojnë të gjitha aktivitet zgjedhore, kështu deklaroi kryeministri teknik Oliver...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -