Shekerinska në Strugë: Kemi bërë shumë, së bashku mundemi edhe më shumë

Must Read

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov.

Shpresa të reja për revitalizimin e Treskës, Këshilli i Komunës së Sarajit pritet që nesër ta miratojë planin urbanistik

https://youtu.be/BMWSFV9a2Aw “Kaloi edhe kjo verë, ndërsa Liqeni i Treskës mbetet ashtu siç...

90% e zanateve drejt zhdukjes, i pret historia! Miçoja, prodhuesi i fundit i litarit në Kërçovë

https://youtu.be/FmY5GAjlsgc Zanati për prodhimin e litarit me dorë, si duket do të...
- Advertisement -

Nënkryetarja e LSDM-së Radmilla Shekerinska pasdite në Strugë u takua me qytetarët dhe e prezantoi programin zgjedhor të koalicionit të udhëhequr nga LSDM-ja – “Mundemi”.

Me këtë rast, Shekerinska qytetarëve u ndau maska dhe mjete për dezinfektim dhe i përkujtoi në protokollet, të cilat janë më të rëndësishme në këtë periudhë që ta ruajmë shënderin publik dhe të kemi 100% zgjedhje të mbrojtura.

Ajo në takimin me qytetarët potencoi se oferta e LSDM-së në këto zgjedhje është ofertë që sjell plan për ballafaqim të suksesshëm me pasojat nga kriza me koronën, rritje edhe më të fuqishme ekonomike, institucione ende më përgjegjëse, përparim më të cekur, kemi përgatitur masa, të cilat sigurojnë rend, derejtësi dhe disiplinë./MIA

Имав навистина прекрасно попладне во Струга. Во чаршијата разговарав со граѓаните поздравувајќи се со лакти и…

Gepostet von Radmila Sekerinska am Donnerstag, 25. Juni 2020
- Advertisement -

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov. Siç informoi QRMK pas...

Shpresa të reja për revitalizimin e Treskës, Këshilli i Komunës së Sarajit pritet që nesër ta miratojë planin urbanistik

https://youtu.be/BMWSFV9a2Aw “Kaloi edhe kjo verë, ndërsa Liqeni i Treskës mbetet ashtu siç ka qenë! I pa rregulluar...

90% e zanateve drejt zhdukjes, i pret historia! Miçoja, prodhuesi i fundit i litarit në Kërçovë

https://youtu.be/FmY5GAjlsgc Zanati për prodhimin e litarit me dorë, si duket do të mbetet vetëm si kujtim për...

Tateshi i epërm dhe i poshtëm prej vitesh pa ujë, banorët të zhgënjyer: Më keq po bëhet e më mirë jo

https://youtu.be/6KmQBe15LBU Fshatrat Tatesh i Epërm dhe i Poshtëm të Strugës edhe këtë sezon veror e kaluan pa...

Kosovë, 3 viktima dhe 47 raste të reja me Covid-19

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 525...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -