Array

Kurti niset nga Gjilani

Must Read

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit,...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar...
- Advertisement -

Lideri i Vetëvendosje!, Albin Kurti, ka vendosur të niset për protestë nga Gjilani. Nisja është paralajmëruar se do të bëhet në orën 12. Bashkë me Kurtin nga Gjilani do të niset edhe Ismail Kurteshi.
Lexojeni njoftimin e VV’së
Deputetët dhe anëtarët e Kryesisë së Lëvizjes, që do t’i prijnë nisjeve të organizuara të qytetarëve nga komunat e tjera:
– Gjilan – Albin Kurti,Ismajl KurteshiBesa Baftiu
– Gjakovë -Driton Çaushidhe Glauk Konjufca
– Ferizaj -Faton Topalli,Dardan Sejdiuora
– Pejë -Fatmire Mulhaxha Kollçaku,Boiken Abaziora
– Mitrovicë -Xhelal Sveçlaora
– Vushtrri -Aida Dërguti
– Prizren -Artan A. Abrashi,Marigone Drevinja,Mytaher Haskuka
– Viti -Salih Salihu
– Drenas -Albulena Haxhiu

- Advertisement -

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i Shtëpisë së shëndetit Shkup, Viktor...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit, ekipi tetovar do të jetë...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar se do të suvencionohen pagat...

Sërish thirrje anti-shqiptare, dasmorët u nisën për të marrë nuse, u takuan me “Komitët”

https://youtu.be/IpVru6zhjP8 Ishin nisur për të marrë nusen, por dasmorët shqiptarë u takuan me grupin e tifozëve “Komitët”...

Ndotësit do të kapen me dron, nga 18 xhirime, kapet një ndotës

https://youtu.be/IMbCRan-vnM Patrulla ekologjike, me dron fluturon disa herë në javë për të kontrolluar se kush ndotë dhe...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -