ZGJEDHJET

Array

Katër persona me COVID-19 në gjendje kritike shëndetësore

Must Read

Testi PCR për shtetasit e Kosovës, reagoi ministri i Shëndetësisë së Kosovës

Ministri i Shëndetësisë së Kosovës, Armend Zemaj ka reaguar pas vendimit të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut...

Armend Dallku ka folur pas incidentit gjatë ndeshjes mes Gjinalit dhe Prishtinës

Trajnerit të Prishtinës i është hedhur sprej në sy nga policia, pas një sherri të krijuar në...

Sela: Nuk i takon Kërçovës së Mefail Zajazit të votojnë komunistët!

Aleanca për Shqiptarët bashkë me partnerin e koalicionit Alternativën nën moton "Tash është koha" mbajti tubimin qendror...
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Në klinikën për Sëmundje Infektive në Shkup për momentin po mjekohen 54 të prekur me COVID-19, katër nga të cilët janë në gjendje kritike, 20 kanë nevojë për maskë për frymëmarrje ndërsa të tjerët janë në gjendje më të mirë informon Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe.

- Advertisement -

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar edhe 44 raste të reja me virusin korona, ndërsa në total janë bërë 392 teste për COVID-19. Në total numri i të prekurve me këtë virus në Maqedoni ka shkuar në 329.

🔴 [LIVE] Прес конференција на Венко Филипче за состојбата со коронавирус во Македонија

🔴 [LIVE] Прес конференција на Венко Филипче за состојбата со коронавирус во Македонија

Gepostet von TV21 am Dienstag, 31. März 2020

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

Armend Dallku ka folur pas incidentit gjatë ndeshjes mes Gjinalit dhe Prishtinës

Trajnerit të Prishtinës i është hedhur sprej në sy nga policia, pas një sherri të krijuar në mesin e fushës, pas përfundimit...

Sela: Nuk i takon Kërçovës së Mefail Zajazit të votojnë komunistët!

Aleanca për Shqiptarët bashkë me partnerin e koalicionit Alternativën nën moton "Tash është koha" mbajti tubimin qendror në sheshin e qytetit të...

Qeveria solli vendim për kufijtë, prej nesër PCR test për shtetasit e Kosovës, Serbisë, BeH-së dhe Malit të Zi

Qeveria e Maqedonisë së Veriut solli vendim për kufijtë. Ka miratuar propozimin e Komisionit për Sëmundje Ngjitëse, për çfarë prej nesër, çdo...

Protesta në Beograd, digjen tri makina policore, tentativë për hyrje në Kuvendin e Serbisë

https://youtu.be/0JpBAKYDAYM “Prej nesër do të ndalohet çdo tubim në vende publike me më shumë se 5 persona...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -