Valmira Zendeli

Prokuroret e Speciales kanë marrë bonuse 4.6 milion euro! Revizoni sheh parregullsi në dhënien e bonuseve

https://youtu.be/SsPbzPxhIUc Nga fondi i PPS e cila tashmë nuk është në funksion,  4.6 milion euro bonus në...

Aktvendimi për rastin “Dhuna në Qendër”, Janakievski dënohet 1 vit burg me kusht, Gruevski 1.5 vjet

https://youtu.be/mHly5evsDSo Ish kryeministri Gruevski u dënua me një vjet e gjysmë burg, derisa ish ministri Mile Janakieski...

Diskutohet hapja e kufijve, Hasani: “Së shpejti kafe në Prishtinë pa test PCR”

https://youtu.be/eqtU55NFSSA Shumë shpejt, kafe në Prishtinë! #paPCRtest Ky ishte statusi i...

Monstra, ekspertja ka falsifikuar ekspertizën? Dëshmitarja Nikollovska me deklarata konfuze, Raufi do e padisë

https://youtu.be/IVglfJbP16I Snezhana Nikollovska, ekspertja e cila ka bërë analizën e dheut ku ka ndodhur vrasja e pesëfishtë...

“Monstra”, dëshmojnë dëshmitarët e mbrojtjes, Stavrev: Bëhuni gati për fjalët përfundimtare

https://youtu.be/8i-Qm9hOvOg Nazif Bushi, dëshmitar i propozuar nga pala mbrojtëse në seancën gjyqësore për “Monstrën” tha se e...

Mbetët në fuqi testi PCR për hyrje në RMV, Qeveria e Kosovës dhe e Maqedonisë ende nuk kanë vendim

https://youtu.be/6fG2T9tDgTw Edhe pse u paralajmërua se këtë javë do të vendoset për hapjen e kufijve pakushte ndërmjet...

Likova së shpejti atraksion turistik, rruga që të shpie tek Liqeni i Likovës është e dëmtuar

https://www.youtube.com/watch?v=Z8k0iTFU-Zk&fbclid=IwAR2vvX9HCBsZ8lrsbIlHn_4Dqpn3Fs-G06u6JhuA2s9qGMXSd9rXWvQ9KxM Kështu duket rruga që të shpie deri tek Liqeni i Likovës vendi, që pretendohet të bëhet...

Zyberi nuk do të jetë këshilltar i Grubit

https://www.youtube.com/watch?v=i9SoibUruEw Naser Zyberi nuk do të jetë këshilltar i Artan Grubit në Ministrinë për Sistem Politik. I...

3 ditë pasi u rihapën çerdhet, izolohen 5 fëmijë dhe 5 të punësuar që kanë pasur kontakte me të infektuarën

https://youtu.be/LZIuGk3Tl-s Sa u bënë 3 ditë që u hapën çerdhet, menjëherë paraqiten dy raste të të punësuarve...

SKANDALOZE: 11 vjeçarja përdhunohet 1 vit nga kushëriri 19 vjeç! Nëna e viktimës rrëfen tmerrin?! (Pjesa I)

https://www.youtube.com/watch?v=jPo0fF8jRN4 Ka tre javë që ka mbushur 11 vjet. Por, ditëlindjen nuk e gëzoi.  E kaloi atë duke qarë, në gjendje traume. Traumën, siç thotë e...

Përleshje me armë zjarri në Matkë (Video)

Në orën 14.54 në Shkup - Kanioni i Matkës, M. S. me disa persona të tjerë sulmuan fizikisht A.S. dhe A. S. ata gjithashtu...

Detaje rreth vrasjes së djeshme në Haraçinë

Prokurori publik nga Prokuroria Themelore Publike në Shkup miratoi urdhër për kryerjen e hetimeve ndaj një personi të dyshuar për veprat penale “vrasje” dhe...

Ali Ahmeti për TV21: Më ka ftuar Specialja, do të shkoj!

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti është ftuar nga Gjykata Speciale me seli në Hagë. Këtë informacion e ka konfirmuar vetë Ahmeti për...

Mbi 420.000 njerëz do të mbeten pa punë në Itali

Italia, ku aktiviteti prodhues është zvogëluar për 34 për qind si rezultat i virusit Kovid-19, po përballet me një krizë të madhe, me ç’rast...