Takimet me liderët do të fillojnë sot, tha Zaevi

Must Read

Jo të gjitha shkollat kanë kompjuterë dhe internet

https://youtu.be/l-Cg1Gf5xHo Ministria e Arsimit dhe Shkencës po informon drejtorët e shkollave fillore...

Gjuha Shqipe hiqet nga memorandumet e MASH! Carovska thotë se s’ka ndryshime, por kumtesat dërgohen vetëm maqedonisht

https://youtu.be/ItFN5QptB50 Milla Carovska u emërua Ministre e Arsimit dhe Shkencës.Me të ardhur...

“Rusino” mbyllet edhe për Gostivarin, deklarata e Nuredinit e pa pranueshme për protestuesit

https://youtu.be/te-qHzTVI5E Deklarata e djeshme e ministrit të mjedisit Naser Nuredini se deponia...
- Advertisement -

Takimet me liderët e partive politike do të fillojnë sot, kështu paralajmëroi lideri i LSDM-së, Zoran Zaev.

“Takimet sot fillojnë. Do të takohem me të gjithë liderët politikë nga blloku politik shqiptar. Grupet e punës do të kenë edhe takime të rregullta gjatë kësaj periudhe edhe anëtarët e udhëheqësisë do të kenë takime të rregullta për koalicion të mundshëm. sapo të ketë përparim, ne menjëherë do të publikojmë”, tha Zaev.

- Advertisement -

🔴 [ВО ЖИВО] Изјави на Зоран Заев – СДСМ и Изет Меџити – ДУИ

🔴 [LIVE] #ZoranZaev e #IzetMexhiti deklaratatИзјави на Зоран Заев – СДСМ и Изет Меџити – ДУИ

Gepostet von TV21 am Dienstag, 4. August 2020
- Advertisement -

Jo të gjitha shkollat kanë kompjuterë dhe internet

https://youtu.be/l-Cg1Gf5xHo Ministria e Arsimit dhe Shkencës po informon drejtorët e shkollave fillore dhe të mesme për llojin...

Gjuha Shqipe hiqet nga memorandumet e MASH! Carovska thotë se s’ka ndryshime, por kumtesat dërgohen vetëm maqedonisht

https://youtu.be/ItFN5QptB50 Milla Carovska u emërua Ministre e Arsimit dhe Shkencës.Me të ardhur në krye të këtij digasteri,...

“Rusino” mbyllet edhe për Gostivarin, deklarata e Nuredinit e pa pranueshme për protestuesit

https://youtu.be/te-qHzTVI5E Deklarata e djeshme e ministrit të mjedisit Naser Nuredini se deponia Rusino do të mbetet ashtu...

Të varfër, pa shtëpi dhe me sëmundje! Familja Ramadani nga Zajazi jetojnë në kasolle

Familja Ramadani nga fshati Zajaz Teqe e Kërçovës jeton në mjerim, pa shtëpi dhe me sëmundje të ndryshme. Nëna Baftije për Tv21...

Merkel: Pandemia e theksoi nevojën për digjitalizim të shkollave

Kancelarja gjermane Angela Merkeli deklaroi se pandemia e koronavirusit e theksoi nevojën për sendërtim  masiv të teknologjisë në shkollat në mbarë vendin.
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -