Selimi: Si ndihet BDI ndaj votuesve të cilëve në vend të Kryeministrit Shqiptar solli zëvendëskryeministër shqiptar? Artan Grubi përgjigjet në Click Plus

TË FUNDIT

Deputetja Ilire Dauti kërkon nga partitë shqiptare në pushtet të bëjnë presion për ta çuar përpara Pr/Ligjin e tyre për shtetësinë!

Deputetja e koalicionit ASH-AAA, Ilire Dauti nëpërmjet emisionit Click Plus kërkoi nga partitë shqiptare në pushtet të bëjnë presion...

Pr/Ligji i #ASH-AAA për shtetësinë – për të mirën e qytetarëve apo për pikë politike?

Opinionisti Latif Mustafa në emisionin debatues Click Plus në TV21, ku po diskutohet për Propozim-Ligjin për shtetësinë, e pyeti...

Deputetja Dauti: Ata që i kanë të gjithë dokumentet, shtetësia nuk u jepet me justifikimin se janë të rrezikshëm për shtetin!

Ilire Dauti deputete në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut nga Koaliconi ASH-AAA, në Click Plus në TV21, theksoi se...

Ilire Dauti: Propozim-Ligji për shtetësinë hoqi maskat e atyre që thërrisnin “Shoqëri për të gjithë”

Ilire Dauti nga Koaliconi ASH-AAA në emisionin Click Plus në TV21, deklaroi se Propozim-Ligji për shtetësinë ka hequr maskat...

Jonida Mete Kiki: Sjella e zyrtarëve në terren reflekton në sjelljen e administratës ku shkon për të kërkuar shtetësi!

Juristja Jonida Meta Kiki në emisionin Click Plus në TV21, duke folur për Ligjin për shtetësinë, tha se sjellja...

Sefer Selimi: Si ndihet BDI me votuesit e vet të cilët e votuan kryeministrin e parë shqiptar dhe përfunduan me një zv/kryeministër të parë shqiptar dhe një kryeministër në 100 ditët e fundit i cili është ? a do të jetë apo nuk do të jetë z.Naser Zyberi i cili u bë edhe fytyra e asaj kampanje?

Artan Grubi:  Kemi punuar shumë për të arritur deri te ky rezultat dhe qytetarët e dinë të arriturat deri më tani dhe e dinë mënyrën e punës të BDI-së dhe në veçanti të përkushtimit të z.Ali Ahmeti në realizimin e asaj se çfarë premtojmë. Ndihemi po aq rehat siç ndihen edhe qytetarët të cilët shfaqën entuziazëm po me të njëjtën entuziazëm kur hymë në këtë detyrë dhe në këtë bashkëqeverisje.

Si ndihet #BDI ndaj votuesve të cilëve në vend të #KryeministritShqiptar solli zëvendëskryeministër shqiptar? ArtanGrubi flet në #ClickPlus

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 16. September 2020

TË NGJAJSHME