Array

Rita duet me Ed Sheeran

Must Read

Një pjesëtar i Alfës do të dëshmojë në rastin “Monstra”

Dëshmitarët e fundit të propozuar nga mbrojtja në rastin “Monstra” sot në Gjykatën Penale Shkup, është planifikuar...

Presidenti slloven Pahor për vizitë zyrtare në Maqedoninë së Veriut

Presidenti slloven Borut Pahor sot dhe nesër do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Maqedoninë e Veriut,...

Mot me diell deri 31 gradë

Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryej erë...
- Advertisement -

Këngëtarja ka bashkuar fuqitë më këngëtarin e hitit “Thinking Out Loud” për të sjellë këngën me titull “Us”, e cila do të jetë pjesë e albumit më të ri të Ritës.

Përsa i përket këtij projekti muzikor, këngëtarja është shprehur se është një nga këngët më të preferuara për të, duke thënë: “Për mua, është një nga këngët e dashurisë më të ëmbla, më emocionuese dhe më e mrekullueshme që unë mund të kem dëgjuar ndonjëherë”.

- Advertisement -

Pavarësisht se ka publikuar albumin e saj të parë, “Ora” në 2012, Rita tregon se albumi i saj i ardhshëm po realizohet në një mënyrë sikur është i pari për të.

- Advertisement -

Një pjesëtar i Alfës do të dëshmojë në rastin “Monstra”

Dëshmitarët e fundit të propozuar nga mbrojtja në rastin “Monstra” sot në Gjykatën Penale Shkup, është planifikuar ta japin dëshminë e tyre....

Presidenti slloven Pahor për vizitë zyrtare në Maqedoninë së Veriut

Presidenti slloven Borut Pahor sot dhe nesër do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Maqedoninë e Veriut, me ftesë të presidentit Stevo...

Mot me diell deri 31 gradë

Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryej erë mesatare, ndërsa në pjesët perëndimore...

Përfundoi ndeshja Shkëndija – Tottenham

Ndeshja e shumë pritur mes Shkëndijës dhe Tottenhamit ka përfunduar 1:3 për mysafirët. Në minutën e 5 të ndeshjes...

Italia do të pranojë 125 emigrantë, të cilët do të sistemohen në shtet të tjera të BE-së

 Italia sot kumtoi se do të lejojë shkarkimin e 125 emigrantëve, të cilët tashmë një javë gjenden në një anije humanitare gjermane,...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -