Për 24 orë 7 viktima nga Covid-19 , 163 raste të reja dhe 132 pacientë të shëruar

Must Read

470 milionë euro për pakon e katërt ekonomike, kryeministri Zaev e prezantoi pakon e re me 31 masa të veçanta

https://youtu.be/kdQaabZ9t-o Masa e parë është që të vazhdohet me pagesën e subvencionimit...

Rajoni pa teste PCR, kur? Filipçe: Ballkani Perëndimor bashkë me Bullgarinë dhe Greqinë, t’i hapin kufijtë

https://youtu.be/Ql7l3wD1pms Ende po pritet përgjigjja prej disa vendeve fqinje lidhur me idenë...

Subvencionim rrogash ka, sepse ka diskriminim?! Zaev premton se plani i ri do të jetë i barabartë për të gjithë!

https://youtu.be/el41cQQ9pYk Plani i Qeverisë që të inkurajojë dhe do të bashkëpunojë me...
- Advertisement -

Brenda 24 orëve humbin jetën 7 pacientë nga koronavirusi, informojnë nga ministria e Shëndetësisë. Viktimat janë të moshës 80, dy të moshës 70 vjeçare, 78, 77, 72 dhe 44 vjeç

Gjithashtu nga Shëndetësia informojnë se nga 1721 teste të realizuara brenda 24 orëve, janë regjistruar 163 raste të reja me koronavirus. Sipas raportit më së shumti raste kemi në Shkup, Strumicë, Kumanovë dhe Tetovë.

- Advertisement -

Në Institutin për Shëndet Publik janë regjistruar 132 pacientë të shëruar nga koronavirus. .

Bilanci i të infektuarve në vend shkon në 16.088, numri i pacientëve të shëruar 13.550 ndërsa numri i viktimave ka arritur në 668. Raste aktive në vendin tonë janë 1870./TV21

- Advertisement -

- Advertisement -
  • Tags
  • 3

470 milionë euro për pakon e katërt ekonomike, kryeministri Zaev e prezantoi pakon e re me 31 masa të veçanta

https://youtu.be/kdQaabZ9t-o Masa e parë është që të vazhdohet me pagesën e subvencionimit të rrogave në ekonomi me...

Rajoni pa teste PCR, kur? Filipçe: Ballkani Perëndimor bashkë me Bullgarinë dhe Greqinë, t’i hapin kufijtë

https://youtu.be/Ql7l3wD1pms Ende po pritet përgjigjja prej disa vendeve fqinje lidhur me idenë për hapjen e kufijve në...

Subvencionim rrogash ka, sepse ka diskriminim?! Zaev premton se plani i ri do të jetë i barabartë për të gjithë!

https://youtu.be/el41cQQ9pYk Plani i Qeverisë që të inkurajojë dhe do të bashkëpunojë me sektorin e biznesit, që privati...

Çfarë po bën Kryetari i Butelit? Shumë premtoi, e çdo punë ka ngecur!

https://youtu.be/z5KU2FQ84AE “Pyes! Pse nuk është ndërtuar objekti i ri shëndetësor dhe pse Buteli nuk ka poliklinikë? Qëllim...

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov. Siç informoi QRMK pas...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -