ZGJEDHJET

Misajllovski: Do ta ulim papunësinë nën 10 për qind

Must Read

VMRO-DPMNE me program në Rajonin e Gjevgjelisë, “Mbi tre vjet në këtë rajon asgjë nuk është bërë”

Mickoski ishte në Gjevgjeli, Dojran, Bogdanci dhe Vallandovë, ku para qytetarëve të këtyre komunave e prezantoi programin...

Mësim online edhe pas 1 shtatorit? “Me këto kushte aspak nuk është i dëshiruar”

https://youtu.be/DW-rCwWxVW0 Pengesa të shumta pati kur filloi mësimin online. Kërkonte ndihmën e...

UNSHM memorandum për partitë politike, Zhbogar: Nxënësit duan libra dhe kushte më të mira për arsimim

https://youtu.be/L0pgmBuvepA Kuadri shkollor të aftësohet dhe të përpilohet plan-program i veçantë për...
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Vllado Misajllovski, nënkryetar i VMRO-DPMNE-së dhe bartës në Njësinë zgjedhore 2, ka qëndruar sot në Shuto Orizarë, për të takuar qytetarë në kuadër të fushatës së tij për Zgjedhjet Parlamentare 2020.

- Advertisement -

“Biseduam për hallet e tyre, për atë që do të thotë ndihmë e rregullt sociale, ndërkaq të cilën për momentin nuk e marrin. VMRO-DPMNE do të bëhet partner me të gjithë këta qytetarë, jo vetëm për zgjedhjet, por edhe pas zgjedhjeve, sepse këta qytetarë këtu në Shuto Orizarë meritojnë më shumë projekte” ka thënë Misajllovski, përcillet në komunikatën për shtyp të VMRO-DPMNE-së.

Me premtimin për uljen e papunësisë nën 10%, Misajllovski po ashtu ka apeluar që qytetarët duhet të dalin në Shuto Orizarë dhe çdo kund në Maqedoni, të votojnë me maturi, të votojnë për opsionin që e dëshirojnë.

“Ajo që më së shumti u duhet t’u premtohet, ndërsa VMRO-DPMNE do t’ua premtojë dhe përmbushë, është të kenë më shumë punësime” ka thënë Misajllovski para banorëve, përcillet në komunikatë.

Граѓаните на Шуто Оризари силно ја поддржуваат #ОбноватаНаМакедонија!

Жителите на општина Шуто Оризари силно ја поддржуваат Обновата на Македонија! 🇲🇰#ОбноватаДоаѓаНасекаде #ОбноватаПобедува

Gepostet von Vlado Misajlovski am Montag, 29. Juni 2020
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

Mësim online edhe pas 1 shtatorit? “Me këto kushte aspak nuk është i dëshiruar”

https://youtu.be/DW-rCwWxVW0 Pengesa të shumta pati kur filloi mësimin online. Kërkonte ndihmën e profesorëve të informatikës, por për...

UNSHM memorandum për partitë politike, Zhbogar: Nxënësit duan libra dhe kushte më të mira për arsimim

https://youtu.be/L0pgmBuvepA Kuadri shkollor të aftësohet dhe të përpilohet plan-program i veçantë për mësimin online janë dy nga...

Bilall Kasami në “Debate zgjedhore”, “Nuk kërkojmë vota për LSDM-në por për vete”

https://youtu.be/aH4TPK_wfAc Janë në një koalicion të përbashkët parazgjedhor por votat secili i kërkon për vete. Kryetari i...

Merkel: Hapje të kapitujve të parë nga negociatat me Shkupin dhe Tiranën këtë vit

Kancelarja gjermane Angela Merkel sot i prezantoi prioritetet e kryesimit të vendit të saj me BE-në në gjashtë muajt e ardhshëm, duke...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -