Kandidati për deputet Hysni Ismaili: BDI-ja pa pushtet është si peshku pa ujë. Programi ynë sjell shpresë, vende pune, rroga më të larta dhe mirëqenie

Must Read

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë...
- Advertisement -

Kandidati për deputet në zonën zgjedhore 6, i koalicionit Alternativa-Aleanca për Shqiptarët, Hysni Ismaili, është takuar me banorë të tre vendbanimeve në Komunën e Jegunovcës, me ata të Shemshovës, Kopanicës dhe Orashës së Epërme, informojnë nga zyra për shtyp e Alternativës.

“Qeverisja 18 vjeçare e BDI-së na ka degraduar në të gjitha sferat. Kjo parti është parti interesash. Nëse ajo nuk ka pushtet, shkon në histori. Andaj, ejani ta dërgojmë atje këtë parti me vota. Dërgimi i BDI-së në opozitë është dërgim i saj në histori. Sepse BDI-ja pa pushtet është si peshku pa ujë” është shprehur Ismaili, përcjell zyra për shtyp e AAA.

- Advertisement -

Më tej ai ka shtuar se më e rëndësishme është ajo që koalicioni “Tash është koha” po ofron, “program të mirëmenduar dhe të analizuar deri në detaje, që sjell shpresë, vende pune, rroga më tëlarta dhe mirëqenie sociale” ka thënë Ismaili, përcillet në kumtesë, duke shtuar se u duhet vullnet dhe fuqi politike që ta vijë ndryshimi.

- Advertisement -

Umit Karan rikthehet në krye të FC Shkupit

Umit Karan rikthehet në krye të skuadrës së Shkupit. Karan sot e ka marrë drejtimin e FC Shkupit, pas largimit të trajnerit...

BDI në Qeveri nuk e zgjodhi LSDM-ja por qytetarët – tha Muhamed Zekiri në ClickPlus!

I pyetur nëse LSDM-ja duhej të bënte koalicion me BDI-në edhe pse në fushatë zgjedhore kishte një retorikë të nxehtë, Muhamed Zekiri...

Zekiri thumbon zv/Ministrin Ilir Hasanin, shpejtoi me statusin në Facebook, është herët për kafe në Prishtinë derisa numrat janë në rritje!

“Unë gjykoj se ishte i përshpejtuar statusi i zv/ministrit të Shëndetësisë, se së shpejti do të pimë kafe në Prishtinë dhe ndodhi...

Rita Ora luan në “Twist”, u publikua traileri i filmit

Sukseset e artistes kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora nuk po kanë të ndalur. Përveç sukseseve në muzikë dhe bashkëpunimit me brende...

Provokim i radhës i Muhamed Zekirit ndaj BDI-së? Arbër Ademi fajtor për gjendjen në arsim

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri sonte në emisionin ClickPlus në TV21 kritikoi ashpër ish-ministrin e Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi nga radhët...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -