Djali i Ronaldos stërvitet në një akademi elitare, Cristiano Jr luan me djem që janë më të vjetër se ai

TË FUNDIT

Djali i Ronaldos, Cristiano Jr, stërvitet në Akademinë Mahd me lojtarë që janë dy vjet më të mëdhenj se ai, sipas edicionit britanik të The Sun.

Ronaldo u transferua nga Manchester United te Al-Nasr dhe djali i tij shkoi në Arabinë Saudite me të. Më herët u raportua se Cristiano Jr mund të rikthehej në akademinë e Real Madridit, por zgjedhja e futbollistit të ri gjithsesi ra mbi institucionin saudit.

Në Mahd Academy, djali i Ronaldos bëri një përshtypje të madhe. Cristiano Jr stërvitet me lojtarë që janë dy vjet më të mëdhenj se ai.

error: Content is protected !!