Ahmeti: Zaev pas 2-3 gotave me raki në mitingje flet gjithçka, pastaj pendohet për ate që ka thënë!

Must Read

Për herë të parë pas 15 viteve Mesi dhe Ronaldo nuk do të jenë në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve

Pas debutimit të Barcelonës kundër Bajernit  në finalen e katërt të Ligës së kampionëve,  për herë të...

Arrestohet një person nga fshati Mojanc i cili në “Tik-Tok” ka publikuar pamje duke djegur zona publike

Një i mitur nga fshati Mojanc është arrestuar  i cili në Tik-Tok ka publikuar pamje duke djegur...

Paris: Ndalohet tubimi i më shumë se 10 personave, obligohet mbajtja e maskës

Në Paris është ndaluar  të mblidhen më shumë se 10 persona nëse nuk mund të respektohen masat...

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti në intervistë për Syri TV, i pyetur nga moderatori për deklaratat e ashpra të liderit të LSDM-së ndaj partisë se tij, se BDI duhet të shkojë në opozitë, Ahmeti është përgjigjur: Zaev pasi pi 2-3 gota raki në mitingje flet gjithçka, pastaj pendohet për atë çka ka thënë dhe kërkon falje. Tjetër çka flet në mitingje, ndryshe flet me mua në takime!” – përcjell TV21.

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Latest News

Arrestohet një person nga fshati Mojanc i cili në “Tik-Tok” ka publikuar pamje duke djegur zona publike

Një i mitur nga fshati Mojanc është arrestuar  i cili në Tik-Tok ka publikuar pamje duke djegur zona publike.

Paris: Ndalohet tubimi i më shumë se 10 personave, obligohet mbajtja e maskës

Në Paris është ndaluar  të mblidhen më shumë se 10 persona nëse nuk mund të respektohen masat epidemiologjike, kumtoi policia parisiene.

Deri më 31 gusht vazhdohet kufizimi i përkohshëm i lidhjeve të Greqisë me Maqedoninë e Veriut

Vendimi ministror për kufizim të përkohshëm të lidhjeve të Greqisë me Maqedoninë e Veriut, Turqinë dhe Shqipërinë, nga 31 korriku i vitit...

Në një kamion gjenden 43 emigrantë

Dje (14.08.2020) rreth orës 12:00 në rrugën rajonale Sveti Nikollë – Kumanovë, nëpunësit policorë kanë dhënë shenjë sinjalizuese për të ndaluar një...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com