Zyberi në Bogovinë të Tetovës, “Votën tuaj do ta arsyetojmë me punë, me ndershmëri e besueshmëri”

Must Read

Deri më 31 gusht vazhdohet kufizimi i përkohshëm i lidhjeve të Greqisë me Maqedoninë e Veriut

Vendimi ministror për kufizim të përkohshëm të lidhjeve të Greqisë me Maqedoninë e Veriut, Turqinë dhe Shqipërinë,...

Në një kamion gjenden 43 emigrantë

Dje (14.08.2020) rreth orës 12:00 në rrugën rajonale Sveti Nikollë – Kumanovë, nëpunësit policorë kanë dhënë shenjë...

Regjistrohen 369 shkelje për mosmbajtjen e maskës

Gjatë 24 orëve të fundit (14/15.08.2020) në territorin e Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 369 shkelje për...

Ideja për Kryeministër Shqiptar, Zyberi tha se ka trazuar shumë struktura politike e shtetërore brenda dhe jasht vendit, të cilët shtrojnë pyetjen se pse po kërkohet kryeministri nga një parti shqiptare?! Këto pyetje nuk kanë qëllim tjetër veçse ta defokusojnë vëmendjen e votuesit shqiptar, tha Zyberi, duke shtuar se ideja për Kryeministër shqiptar sublimon dëshirën e aspiratën  çdo shqiptari e qytetari. Kanidati i BDI-së për kryeministër para mbështetësve në Bogovinë të Tetovës  tha se nuk ka anjë dilemë seata do të votojnë për numrin 9, ndërsa u zotua se ajo votë do ta arsyetohet me me punë, projekte e me ndershmëri.

- Advertisement -

 “Hisen tonë ta mbajmë për vete, hisen e tjetër kujt nuk e kërkojmë, por ama edhe tonën nuk e japim, prandaj edhe votën të tjerëve nuk ua japim. Ne votën e kërkojmë prej jush e kërkojmë dhe zotohemi se do ta arsyetojmë me punë, me projekte, me ndershmëri, besueshmëri…”, deklaroi Naser Zyberi, kandidat për kryeministër nga radhët BDI-së.

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Latest News

Në një kamion gjenden 43 emigrantë

Dje (14.08.2020) rreth orës 12:00 në rrugën rajonale Sveti Nikollë – Kumanovë, nëpunësit policorë kanë dhënë shenjë sinjalizuese për të ndaluar një...

Regjistrohen 369 shkelje për mosmbajtjen e maskës

Gjatë 24 orëve të fundit (14/15.08.2020) në territorin e Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 369 shkelje për mosmbajtjejn e maskës, informojnë nga...

Filipçe: Në vijim është renovimi i Klinikës Maksilofaciale

Në vijim është përmirësimi i kushteve në Klinikën universitare për kirurgji, nofull dhe qafë – kirurgji maksilofaciale. Përmes donacionit  nga Ambasada e...

Pesë flamingo rozë për vizitë në Liqenin e Prespës

Në mëngjes në Liqenin e Prespës janë vërejtur pesë flamingo rozë të cilat me siguri pushojnë  nga rruga për ku janë nisur,...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com