Zjarri te “Hasan Prishtina”, flet Visar Ganiu: Nuk e di çfarë e shkaktoi zjarrin, pres informacion nga autoritetet

TË FUNDIT

Mick Schumacher pjesë e ekipit “Haas”

Mick Schumacher, djali i kampionit të botës në Formula 1, Michael Schumacher, pritet të jetë pjesë e...

Qeveria miraton tekstin e Projekt-Ligjit për Agjencinë e Intelegjencës

Qeveria sonte në seancën e saj të 24-të e miratoi tekstin e Projektligjit për Agjencinë e Inteligjencës.

Dua Lipa dominon në nominimet kryesore të “Grammy Awards 2021”

Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë botërore, dominon në nominimet e “Grammy Awards 2021”.

Zvicër, sulm në një supermarket, policia nuk përjashton “motive terroriste”

Një grua zvicerane sulmoi dy gra të tjera, njërën me thikë, në një supermarket në Llugano, në...

Kinë, gjenden gjurmë virusi në paketimet në Dongguan

Autoritetet shëndetësore në qytetin Dongguan, në provincën kineze të Guangdong, zbuluan se dy kampionë të paketimeve ushqimore...

Një zjarr i madh kaploi sot një nga kafenetë që gjendet tek qendra tregrtare “Mavrovasja” në Shkup. Zjarri përfshiu gjithçka duke lënë vetëm skeletin e strukturës metalike të lokalit afër përmendores së Hasan Prishtinës. Shkaktarët ende nuk dihen.

Me të marrë lajmin nga Komandanti i brigadës zjarrfikëse, në terren doli edhe kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu i cili duke folur për TV21 tha se as ai nuk e di se çfarë i shkaktoi flakët dhe se pret informacione nga autoritetet zyrtare./TV21

Zjarri te "Hasan Prishtina", flet #VisarGaniu: Nuk e di çfarë e shkaktoi zjarrin, pres informacion nga autoritetet

Gepostet von TV21 am Donnerstag, 30. April 2020

 

TË NGJAJSHME