Xhaferi në spital, e vizitojnë Osmani dhe Jakupi

Must Read

Lëvizja Besa ndahet nga LSDM-ja, në Kuvend do të veprojnë si të pavarur

https://youtu.be/8m3tMxhkddM Në një muaj e gjysmë pas konstituimit të Kuvendit dhe një...

Dislokimi i bastoreve, LSDM-VMRO-DPMNE heshtin se a do të votojnë Ligjin!?

https://youtu.be/s2RVx-uQ_xw Një ndër pikat për formimin e koalicionit qeveritar ishte edhe ligji...

Vendimi i cili i ndau funksionarët, nuk ka lëshime – subvencione për punësim në bazë etnike do të ketë

https://youtu.be/pxetLAwcJCw Subvencione shtetërore për punësime në bazë të përkatësisë etnike do të...
- Advertisement -

Bujar Osmani së bashku me Nexhati Jakupin sonte në spital kanë vizituar kryetarin e Kuvendit, Talat Xhaferi i cili është shtrirë në Klinikën e Shkupit për shkak të shqetësimeve shëndetësore.

Ndërkaq sot nga Kabineti i Xhaferit njoftuan se gjendja e tij shëndetësore është stabile, por mjekët i kanë rekomanduar të pushojë pas fushatës intensive.

- Advertisement -
  • Tags
  • 3

Lëvizja Besa ndahet nga LSDM-ja, në Kuvend do të veprojnë si të pavarur

https://youtu.be/8m3tMxhkddM Në një muaj e gjysmë pas konstituimit të Kuvendit dhe një javë pasi u formuan grupet...

Dislokimi i bastoreve, LSDM-VMRO-DPMNE heshtin se a do të votojnë Ligjin!?

https://youtu.be/s2RVx-uQ_xw Një ndër pikat për formimin e koalicionit qeveritar ishte edhe ligji për dislokimin e lojërave të...

Vendimi i cili i ndau funksionarët, nuk ka lëshime – subvencione për punësim në bazë etnike do të ketë

https://youtu.be/pxetLAwcJCw Subvencione shtetërore për punësime në bazë të përkatësisë etnike do të ketë edhe në sektorin privat...

Vjedhet kufoma nga reparti infektiv në Strumicë, më pas kthehet krevati bosh i spitalit

https://youtu.be/J6gBfWJrSWc Ka ndërruar jetë në Klinikën infektive në Strumicë, e më pas kufomën së bashku me krevatin...

Platformë nacionale po, por jo edhe kompjuterë! SASHKU alarmon: Mësuesit do të punojnë nëse kanë kushte

https://youtu.be/8GlC8a4SVrA Ora dhe ditët janë duke ecur shumë shpejt, prandaj shumë pak kohë kemi që të përgatitemi...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -