Vrasje në Strugë, bashkëshortja vdes pasi sulmohet nga bashkëshorti

TË FUNDIT

SPB Ohër për TV21 bëjnë të ditur, se gjatë mbrëmjes ka ndodhur një vrasje në Strugë. Në ora 19:15, bashkëshorti ka vrarë bashkëshorten, ku më pas është lënduar edhe vetë.

“Në ora 19:15 është denoncuar se në rrugën “Risto Kërlle” në Strugë, gjatë përleshjes me bashkëshortin e saj, S.R.(1987), nga therrja me thikë është lënduar dhe i është nështruar plagëve. Vdekjen e ka konstatuar Ndihma e Shpejtë, kurse J.R.(1982)është lënduar dhe është dërguar në Spitalin e Përgjithshëm të Strugës”, thonë për TV21 nga SPB Ohër. Punohet në zbardhjen e plotë të rastit.

TË NGJAJSHME