Array

Vlerësimet e lojtarëve: Porto-Bayern

Must Read

Mot me diell dhe me vranësira të vogla lokale – temperatura deri 29 gradë

 Mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale do të mbizotërojë sot në vend....

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të...

Bytyqi kundër Grubit dhe Zaevit, “Paratë publike nuk duhet të ndahen sipas përkatësisë etnike”

https://youtu.be/QVHD2o-kb-0 Propozimi i zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi që të subvencionohen kompanitë...
- Advertisement -

Porto e ka shkatërruar Bayern munchen në ndeshjen e çerekfinales në Champions, duke e mundur me rezultat 3-1.

Lojtar i ndeshjes u vlerësua Quaresma, i cili dy herë shënoi në portën e Manuel Neuer. Ndërsa dështaku ndeshjes ishte Dante i Bayernit.

- Advertisement -

Vlerësimet e lojtarëve

Porto: Fabiano 6.5, Sandro 8.0, Indi 7.5, Maicon 7.0, Danilo 7.5, Oliver 6.5, Casemiro 8.0, Herrera 6.5, Brahimi 8.0, Martinez 8.0, Quaresma 9.0 (Lojtar i ndeshjes). Zëvendësuesit: Hernani 6.0, Neves 6.0, Goebel 6.0.

- Advertisement -

Bayern Munchen: Neuer 5.0, Rafinha 6.5, Bernat 6.0, Alonso 6.5, Boateng 6.0, Dante 5.0 (Dështim i ndeshjes), Lahm 6.5, Gotze 6.0, Muller 6.5, Lewandowski 6.0, Thiago 7.5. Zëvendësuesit: Badstuber 6.0, Rode 6.5.

- Advertisement -

Mot me diell dhe me vranësira të vogla lokale – temperatura deri 29 gradë

 Mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale do të mbizotërojë sot në vend. Do të fryjë erë e...

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të punojnë për interesat e tyre...

Bytyqi kundër Grubit dhe Zaevit, “Paratë publike nuk duhet të ndahen sipas përkatësisë etnike”

https://youtu.be/QVHD2o-kb-0 Propozimi i zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi që të subvencionohen kompanitë private të cilat do të...

Profesionet të ndryshme nga obligimet?! Zëvendësministrat të martën para deputetëve

https://youtu.be/KaiRwPjWwFY Në vend që të kenë fundjavë të lirë, deputetët do të duhet t’i lexojnë biografitë dhe...

MPB “ruan” ish-ministren Jankullovska, Gruevski në Budapest, bashkëpunëtorët e tij më të afërt në burg

https://youtu.be/I-GFz2nm33w Përditshmëri e banorëve të rrugës “Dimçe Mirçev” numër 20, janë makinat policore, sepse vetëm 10 metra...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -