VIDEO / Ndërprehet gjykimi për “Lidhjen Ndërkombëtare”, i keqësohet gjendja babait të Boki-13

Must Read

Nëse të gjitha partitë shqiptare do të jenë në qeveri, Arjanit Hoxha do të lobojë që “Besa” të kalojë në opozitë

Nëse të gjitha partitë shqiptare hyjnë në Qeveri, atëherë Lëvizja BESA do të dalë në opozitë. Kështu...

Xhandarmëria serbe patrullon në Kosovë/Karaçevë (Video)

Sot rreth orës 17:00, xhandarmëria serbe me tendencë destabilizimi, janë futur rreth 1 km në brendësi të...

Numër rekord i të sapoinfektuarve me koronavirus në Shqipëri, punësohet kuadër plotësues mjekësor

Në Shqipëri është shënuar rekord i ri negativ   i rasteve pozitive me Kovid-19 në një 24 orësh, ...

Gjykimi për “Lidhjen ndërkombëtare” është ndëprerë për shkak se i është keqësuar gjendja shëndetësore babait të Boki – 13, Mile Jovanovskit.

- Advertisement -

Për këtë shkak në Gjykatën Themelore Penale ka ardhur edhe Ndihma e Shpejtë.

Gjykimi është ndërprerë për 30 minuta, por nuk dihet nëse do të vazhdojë pas kësaj.

- Advertisement -

Përndryshe, gjykimi ka filluar sot, për çfarë u thanë edhe fjalët hyrëse nga prokurorja Villma Ruskoska ku të akuzuarit u shprehën të pafajshëm.

Судењето за „Меѓународен Сојуз“ прекинато, му се слоши на таткото на Боки, интервенираше брзата помош

Gepostet von TV21 am Dienstag, 21. Juli 2020
- Advertisement -

Latest News

Xhandarmëria serbe patrullon në Kosovë/Karaçevë (Video)

Sot rreth orës 17:00, xhandarmëria serbe me tendencë destabilizimi, janë futur rreth 1 km në brendësi të territorit të Kosovës në fshatin...

Numër rekord i të sapoinfektuarve me koronavirus në Shqipëri, punësohet kuadër plotësues mjekësor

Në Shqipëri është shënuar rekord i ri negativ   i rasteve pozitive me Kovid-19 në një 24 orësh,  nga fillimi i pandemisë  më...

Edhe në Itali vatër e re e virusit korona pas kthimit të disa tinejxherëve nga Kroacia

Dy vajza 18-vjeçare janë kthyer në qytetin italian Padova të infektuara me virusin korona pas pushimit veror në Kroaci, për çka 24...

Në SHBA, në korrik të sapopunësuar vetëm 1,8 milion, më pak nga shifrat e majit dhe qershorit

Ekonomia e SHBA-së në korrik ka hapur 1,8 milion vende pune, që është regres sipas treguesve  të muajve maj dhe qershor dhe ...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com