VIDEO/Benzema dhe Kros shënojnë gol, Reali në avantazh

TË FUNDIT

Skuadra e Real Madridit ka shënuar gol në ‘El Clasico’. Klubi madrilen ka kaluar në përsi ndaj Barcelonës 2 me 0.

Golin në minutën e 14’të e shënoi Karim Benzema. Një gol fantastik nga lojtari francez.

Në minutën e 28 shënoi edhe Toni Kross.

TË NGJAJSHME