Udhëheqësit të cilët nuk e kanë realizuar atë që pritej, duhet të largohen vetë, konsideron Bytyqi

Must Read

Kasami: Ministritë me të cilat do të udhëheqë Besa do të jenë në shërbim të qytetarëve

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, në emisionin Click Plus në TV21, premtoi se dikasteret që do...

Deputetët e Besës asnjëherë nuk kanë qenë pjesë e grupit parlamentar të LSDM-së – thotë Bilall Kasami në Click Plus

Deputetët e Lëvizjes Besa në Kuvend janë të paraqitur si grup parlamentar i Lëvizjes Besa, kështu deklaroi...

Kasami në Click Plus: Shumica parlamentare do të rritet, deputetë opozitarë do të na bashkohen

Kryetari i Lëvizjes Besa në emisionin Click Plus tha se shumica parlamentare do të rritet. Ai theksoi...
- Advertisement -

Udhëheqësit të cilët nuk e kanë realizuar atë që e kanë pritur qytetarët, nuk duhet të presin që t’i ndërrojë dikush, por duhet vetë të largohen, deklaroi sot zëvendëskryeministri përgjegjës për Sektorët Ekonomikë, Fatmir Bytyqi.

Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve në konferencën për media në Qeveri, Bytyqi tha se javën e ardhshme fillon procesi i definimit të drejtorëve nga eshaloni i tretë.

- Advertisement -

Këto ditë, sipas tij, duhet të dërgohen deri në Kuvend edhe propozimet për zëvendësministra.

Прес-конференција на ЗПВРСМ за економски прашања, Фатмир Битиќи.

Прес-конференција на ЗПВРСМ за економски прашања, Фатмир Битиќи.

Gepostet von TV21 am Freitag, 11. September 2020
- Advertisement -
  • Tags
  • 4

Kasami: Ministritë me të cilat do të udhëheqë Besa do të jenë në shërbim të qytetarëve

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, në emisionin Click Plus në TV21, premtoi se dikasteret që do t’i udhëheqë Lëvizja Besa do...

Deputetët e Besës asnjëherë nuk kanë qenë pjesë e grupit parlamentar të LSDM-së – thotë Bilall Kasami në Click Plus

Deputetët e Lëvizjes Besa në Kuvend janë të paraqitur si grup parlamentar i Lëvizjes Besa, kështu deklaroi kreu i Lëvizjes Besa, Bilall...

Kasami në Click Plus: Shumica parlamentare do të rritet, deputetë opozitarë do të na bashkohen

Kryetari i Lëvizjes Besa në emisionin Click Plus tha se shumica parlamentare do të rritet. Ai theksoi se deputetët opozitarë do t’i...

Kuvendi votoi ndryshimet Ligjore për arsimin fillor dhe të mesëm

Me 61 vota  "pro", asnjë "kundër" dhe 28 "abstenime", Kuvendi miratoi Ligjin për ndryshimet në Ligjin për arsimin fillor dhe me 61...

Parandalohet një incident i ri në Spitalin e Strumicës, pasi që një foshnje 9 muajsh ndërroi jetë

Pasditen e sotme rreth orës 16 në repartin për fëmijë pranë Spitalit të Strumicës ka ndërruar jetë një foshnje nëntë muajsh nga...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -