U dogjën automobila dhe bankomate në gjashtë lagje të Athinës

Must Read

Dy punëtorë të Inspektoratit të Arsimit pozitiv me Kovid-19

Dy punëtorë të Inspektoratit Shtetëror të Arsimit kanë rezultuar pozitiv me Kovid-19, mëson TV21 nga burime të...

Mickoski pranon se ishte brenda në lokal: S’isha i njoftuar mirë me protokollin

Është qartësuar dilema se cili lider i partisë politike ka qenë në lokalin në të cilin për...

Tramp: Kisha nderin që pushova nga detyra Matisin

Presidenti amerikan Donald Tramp, sot deklaroi se ai ishte i nderuar që...

Në periudhë prej gjysmë ore gjatë natës, persona të panjohur kanë djegur 11 automobila të parkuar dhe dy bankomate në gjashtë lagje të Athinës.

Nga Shërbimi Zjarrfikës i Greqisë bëjnë të ditur se në shuarjen e zjarreve kanë marrë pjesë 25 zjarrfikës me 12 automjete, informon korrespondentja nga Athina.

Sipas agjencisë greke të lajmeve ANA-MPA, disa nga automobilat e djegur ishin pronë e kompanisë për ndihmë të shpejtë, ndërsa një furgon i djegur ishte pronë supermarketi.

Në janar dhe shkurt të këtij viti kishte raste të njëjta të automobilave të parkuar të djegur në Athinë, ndërsa përgjegjësinë, atëherë e ndërmorën grupet anarkiste.

  • Tags
  • 4
- Advertisement -

Latest News

Mickoski pranon se ishte brenda në lokal: S’isha i njoftuar mirë me protokollin

Është qartësuar dilema se cili lider i partisë politike ka qenë në lokalin në të cilin për më shumë se dy orë...

Tramp: Kisha nderin që pushova nga detyra Matisin

Presidenti amerikan Donald Tramp, sot deklaroi se ai ishte i nderuar që në vitin 2018 e pushoi...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë...

Inspektorët pengohen të inspektojnë në një lokal, brenda ka qëndruar një lider partie

Inspektorati  shtetëror  i tregut gjatë kësaj mbrëmje është penguar të futet në një kafene për të inspektuar, ndërsa më pas është...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -