Shqipëri, 4 të vdekur, 120 raste të reja me Covid-19

Must Read

Vazhdojnë negociatat mes Zaevit dhe Ahmetit, ka tone optimiste, por epilog ende jo

https://www.youtube.com/watch?v=-ywSxWeMJ28&feature=youtu.be E mori mandatin për formim të qeverisë, ndërsa ende është në...

Kapen 10 emigrantë ilegal, ishin fshehur në një kamion transportues nga Tetova

https://youtu.be/cC08DnE97Js Doganieri i doganës së Tetovës duke bërë kontrollin rutinë në kamionët...

Pendarovski: Nëse askush nuk mund të formojë Qeveri, dhe nëse Kuvendi nuk vetë-shpërbëhet, Spasovski do të jetë kryeministër teknik në 4 vitet e ardhshme!

Presidenti i Vendit, Stevo Pendarovski në pres konferencën e sotme pas takimit me kryetarin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan...

Gjatë 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri informoi se nga 510 testime të realizuara 120 persona kanë rezultur pozitiv me Covid-19.

- Advertisement -

Tiranë-57, Durrës-15, Kavajë-8, Krujë-7, Elbasan-6, Korçë-5, Kurbin-4, Pogradec-4, Lushnjë-3, Tropojë-3, Shkodër-2, Tepelenë-2, Vlorë-1, Divjakë-1, Belsh-1 dhe Prrenjas-1.

Gjatë 24 orët e fundit janë shëruar 9 pacient të prekur nga korona virusi, informojnë nga Ministria e Shëndetësisë – Sshqipëri.

- Advertisement -

Ndërkaq katër pacient e kanë humbur betejën me korona virusin.

- Advertisement -

- Advertisement -

Latest News

Kapen 10 emigrantë ilegal, ishin fshehur në një kamion transportues nga Tetova

https://youtu.be/cC08DnE97Js Doganieri i doganës së Tetovës duke bërë kontrollin rutinë në kamionët të cilët kishin ardhur për...

Pendarovski: Nëse askush nuk mund të formojë Qeveri, dhe nëse Kuvendi nuk vetë-shpërbëhet, Spasovski do të jetë kryeministër teknik në 4 vitet e ardhshme!

Presidenti i Vendit, Stevo Pendarovski në pres konferencën e sotme pas takimit me kryetarin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, tha se nëse askush...

Nga klasa e para deri në të tretën me prezencë fizike, nxënësit e tjerë mësim nga shtëpia

Komisioni për sëmundje infektive ka propozuar që nxënësit e klasës së parë, dytë dhe tretë nga 1 shtatori të zhvillojnë mësimin nëpër...

Zaev e Ahmeti takohen sërish! Nga BDI thonë se ka baza për përparim e marrëveshje për Qeveri

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti dhe Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev zhvilluan takim pune në atmosferë konstruktiv dhe konstatuan se ekzistojnë baza...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com