Shqipëri, 1 viktimë dhe 125 raste të reja me Covid-19

TË FUNDIT

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 506 testime të realizuara për të dyshuar të prekur me Covid-19, 125 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin korona.

Tiranë-68, Korçë-15, Durrës-10, Shkodër-4, Lezhë-4, Berat-4, Gjirokastër-4, Lushnjë-3, Kurbin-3, Devoll-2, Elbasan-1, Kukës-1, Pukë-1, Përmet-1, Sarandë-1, Kolonjë-1, Divjakë-1, dhe Gramsh-1.

Ndërsa një pacient e ka humbur betejën me korona virusin.

MARKETING I PAGUAR POLITIK