Selami: Rruga e shumëpritur në Krushopek po bëhet realitet

Must Read

VMRO-DPMNE: Vendimi i Ramës shuplakë për Zaevin dhe Spasovskin, qeveria e Zaevit e paaftë

Vendimi i Edi Ramës për hapjen e kufijve vetëm për një pjesë të qytetarëve të cilët janë me prejardhje...

Afganistani ka liruar 100 talebanë të burgosur pas armëpushimit

Rreth 100 talebanë të burgosur janë liruar nga burgu ushtarak në Afganistan, si pjesë e përgjigjes së Qeverisë së...

Testi më i shpejtë për Covid–19 i gatshëm në mes të qershorit

Testi i shpejtë i pështymës Covid-19 që jep rezultate brenda një ore, do të jetë i disponueshëm në Evropë...

Zv/drejtori i Agjencisë për mbështetje financiare në bujqësi dhe zhvillim rural, Abdulselam Selami njofton se kanë filluar punimet në fshatin Krushopek të Komunës Saraj!
“Rruga e shumëpritur që lidhe Krushopekin e poshtëm me Krushopekin e Epërm deri tek varrezat e fshatit po bëhet realitet! Agjencia për mbështetje finansiare në bujqësi dhe zhvillim rural dhe Komuna e Sarajit e menaxhuar nga z.Blerim Bexheti vazhdojnë bashkpunimin me projekte të reja!” – ka shkruar Selami në profilin e tij në Facebook.

  • Tags
  • 4
- Advertisement -

Latest News

Afganistani ka liruar 100 talebanë të burgosur pas armëpushimit

Rreth 100 talebanë të burgosur janë liruar nga burgu ushtarak në Afganistan, si pjesë e përgjigjes së Qeverisë së armëpushimit befasues, të propozuar nga...

Testi më i shpejtë për Covid–19 i gatshëm në mes të qershorit

Testi i shpejtë i pështymës Covid-19 që jep rezultate brenda një ore, do të jetë i disponueshëm në Evropë në mes të qershorit. Ka...

Spanja e heq karantinën për turistët e huaj nga 1 korriku

Spanja nga 1 korriku do ta heq karantinën dy javore për turistët e huaj, njoftoi sot Qeveria spanjolle. Ministrja spanjolle e Punëve të Jashtme Arança...

Klubet e natës hapen nën masa të rrepta kontrolli në Shangai

Klubet e natës në pjesën më të madhe të Kinës janë rikthyer në normalitet, pasi autoritetet zyrtarisht besojnë se vendi e ka nën kontroll...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -