Sela uron Kurban Bajramin! Festa le të shërbejë si mesazh i paqes, lirisë dhe përpjekjes së përbashkët në realizimin e synimeve tona!

Must Read

Gjashtë persona të lënduar, njëri prej tyre më rëndë gjatë përplasjes së tre automjeteve në Tetovë

Gjithsej gjashtë persona u lënduan, prej tyre një vajzë më rëndë, në aksidentin e komunikacionit midis tre...

Arrestohet një grua për shkak të letrës me helm që dërgoi në Shtëpinë e Bardhë

Policia amerikane arrestoi  një grua të dyshuar për dërgimin e një letre deri te Shtëpia e bardhë...

Janë sanksionuar 346 shoferë në Shkup, 150 për shpejtësi të tejkaluar, 28 motoçiklistë

Në territorin e Qytetit të Shkupit gjatë ditës së djeshme janë shqiptuar 346 sanksione, mes të cilëve...
- Advertisement -

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, ka uruar festën e Kurban Bajramit. Përmes Facebookut të tij ai ka u dëshiruar besimtarëve sa më shumë mirësi, solidaritet, mirëkuptim, paqe, lumturi, begati, mirëqenie, atmosferë hareje dhe gëzimi në familje!

“Festa e Kurban Bajramit le të shërbejë si mesazh i paqes, lirisë dhe përpjekjes së përbashkët në realizimin e synimeve tona! Situata që kemi në vend me pandeminë COVID -19, na obligon edhe gjatë këtyre ditëve festive, t’u përmbahemi protokolleve shëndetësore” ka shkruar Sela.

- Advertisement -

Gjashtë persona të lënduar, njëri prej tyre më rëndë gjatë përplasjes së tre automjeteve në Tetovë

Gjithsej gjashtë persona u lënduan, prej tyre një vajzë më rëndë, në aksidentin e komunikacionit midis tre automjeteve që ndodhi dje rreth...

Arrestohet një grua për shkak të letrës me helm që dërgoi në Shtëpinë e Bardhë

Policia amerikane arrestoi  një grua të dyshuar për dërgimin e një letre deri te Shtëpia e bardhë me helmin vdekjeprurës ricin, kumtuan...

Janë sanksionuar 346 shoferë në Shkup, 150 për shpejtësi të tejkaluar, 28 motoçiklistë

Në territorin e Qytetit të Shkupit gjatë ditës së djeshme janë shqiptuar 346 sanksione, mes të cilëve 17 shkelje për ngasje pa...

Është arrestuar personi që sulmoi një mjek në Klinikën e Toksikologjisë

Gjatë ditës së djeshme është arrestuar S.A.  (32) nga Shkupi i cili sulmoi një mjek në Klinikën e Toksikologjisë. Kundër tij do...

LSDM: Qeveria e kryesuar nga LSDM-ja ndërton rend, drejtësi dhe disiplinë

"Rendi, drejtësia dhe disiplina, ndërtimi i një shteti të fortë dhe të pavarur juridik dhe sundimi joselektiv i ligjit janë prioritetet kryesore...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -