Sekreti i Bora Zemanit, ja çka i duhet para daljes në ekran

TË FUNDIT

Prezantuesja bukuroshe Bora Zemani, ka treguar se është një nga më të mirat e ekranit shqiptar.

Ajo, ja del suksesshëm të prezantoj çdo format televiziv, e kështu të fitoi zemrat e shikuesve shqiptar kudo që janë.

Bora, së fundi po përflitet se mund të jetë prezantuesja e radhës e “Big Brother VIP Albania” dhe ky lajm është mirëpritur nga ndjekësit e saj.

Ndërkohë, nga burime të afërta me bukuroshen, mësojmë se ajo para çdo prezantimi, pi një Coca Cola, që i ndihmon shumë në skenë.