Sara feston ditëlindjen, Ledri me urim të veçantë për dashurinë e tij

TË FUNDIT

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë çifti më i përfolur i mediave rozë. Sot është një ditë e veçantë për çiftin, pasi që Sara feston ditëlindjen.

Një urim të veçantë padyshim që Sara e mori nga Ledri, i cili në Instagram ka publikuar dy imazhe të ëmbla familjare, shkruan rtv21.tv

”Gëzuar ditëlindjen dashuri”, ka shkruar Ledri poshtë fotografive të publikuara në Instagram.

Ndryshe, Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë prindër të një vajze të cilën e kanë quajtur Poem Blu./21Media