Rreth 63 milion njerëz e kane ndjekur debatin e fundit mes Trump dhe Biden

TË FUNDIT

Tetovë, me fishekzjarre festojnë 108 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë

Në sheshin Iliria në Tetovë me fishekzjarre po festohet 108 vjetori i pavarësisë së Shqipërisë.

41 viktima dhe 1022 të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë, bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit nga 3127 testime të realizuara,...

Black Friday, turma me qytetarë për të blerë! Filipçe: Duhet të jeni të durueshëm

https://youtu.be/nbNvO7FY5U0 Turma të mëdha vërshuan qendrat tregtare të Shkupit ditën e djeshme....

Dita e tretë e protestave të VMRO-DPMNE-së! Mickoski: Këtë fundjavë në Sofje copëtohet identiteti

https://youtu.be/XC1qXQ8Ckcw Zoran Zaev është duke përgatitur një dështim kombëtarë, por nga secili...

Jeton e vetme në një dhomë konvikti! E përmalluar për fëmijët kërkon ndihmë

https://youtu.be/4QLTvlEr72E Kjo është Zana Kuqi nga Tetova. Ajo jeton...

Rreth 63 milion njerëz e kanë ndjekur debatin midis presidentit amerikan Donald Tramp dhe kandidatit presidencial demokratik Xho Bajden  të enjten në mbrëmje, publikoi Si-En-En.

Së pari ishte publikuar se 55,2 milion njerëz e kanë ndjekur debatin, por në atë numër nuk ishin përfshirë shikuesit e rrjetit kabllovik.

Kjo ishte përballja e fiundit e kandidatëve para zgjedhjeve presidenciale më 3 nëntor.

Debati presidencial më i shikuar në historinë e SHBA-së u mbajt në vitin 2016 midis Trampit dhe Hillari Klinton, ndërsa e kanë ndjekur 84 milion shikues.

  • Tags
  • 5

TË NGJAJSHME