Ratkoceri: Bullgaria nuk do të kërkojë ndryshime Kushtetuese!

TË FUNDIT

Zvicër, sulm në një supermarket, policia nuk përjashton “motive terroriste”

Një grua zvicerane sulmoi dy gra të tjera, njërën me thikë, në një supermarket në Llugano, në...

Kinë, gjenden gjurmë virusi në paketimet në Dongguan

Autoritetet shëndetësore në qytetin Dongguan, në provincën kineze të Guangdong, zbuluan se dy kampionë të paketimeve ushqimore...

Bajden prezanton ekipin që është gati “të udhëheqë botën”

Presidenti i zgjedhur amerikan, Joe Biden ka prezantuar të martën ekipin e tij për siguri kombëtare, i...

15 viktima dhe 1039 të infektuar me virusin korona

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 3143 testime të realizuara. 1039 persona...

Vendi ku nuk do të mund të hysh pa u vaksionuar kundër Covid-19

Australia do t’u kërkojë personave që do të duan të hyjnë në territorin e saj të jenë...

Nga pala bullgare nuk është bërë presion për ndryshime Kushtetuese – tha Arben Ratkoceri në Click Plus në TV21.

Ai shton se Bullgaria nuk konteston nga 45 e këndoj por Bullgaria kërkon që historia të rishqyrtohet deri në vitin 45.

Ratkoceri: Bullgaria nuk konteston periudhën pas '45, nuk pritet të kërkojë ndryshime kushtetuese!

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 21. Oktober 2020

TË NGJAJSHME