Pse u mblodhën integristët në Reçicë të Vogël?

Must Read

Murinjo arriti në Shkup me ekipin e tij

Trajneri i Tottenham Zhoze Murinjo së bashku me lojtarët arriti në Shkup, raporton TV21.

Snopçe: Vetë ministrat e kësaj Qeverie e pranojnë se drejtësia është e partizuar!

Deputeti nga koalicioni ASH-AAA, Halil Snopçe në magazinën informative në TV21, tha se vetë ministrat e kësaj...

A shkoi mbarë trajnimi për platformën online? Trajnuesi Ismaili: Nuk pritet fillim i suksesshëm i vitit shkollor

Mungesa e infrastrukturës IT, e kompjuterëve për mësuesit dhe koha e shkurtër janë disa nga sfidat kryesore...
- Advertisement -

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti, këtë pasdite mblodhi anëtarësinë në selinë e partisë në Reçicë të Vogël. Përveç kryesisë e këshillit të përgjithshëm, në seli ishte edhe grupi parlamentar i BDI-së.

Zëdhënësi i integrisëve, Bujar Osmani, i tha TV21 se kreu Ahmeti ka nisur një varg konsultime me nivele të ndryshme të strukturave të BDI-së, ndërsa po organizohen në grupe veç e veç, e kjo për të respektuar distancën për mbrojtje nga pandemia.

- Advertisement -

“Qëllimi është analizimi i situatës paszgjedhore dhe perspektivës për bisedat për qeverinë e ardhshme, andaj këto konsultime do të jenë të rregullta ditëve në vijim. Ajo që po bëjmë sot është një informim i njerëzve të partisë nga ana e kryetarit Ahmeti për bisedimet që ka pasur deri më tani dhe për të marrë mendimet e tyre se si duhet të vazhdohet më tutje” tregoi Osmani për TV21.

Pse kreu i #BDI #AliAhmeti e mblodhi anëtarësinë në #ReçicëTëVogël? Zëdhënësi #BujarOsmani flet për #TV21

Pse kreu i #BDI #AliAhmeti e mblodhi anëtarësinë në #ReçicëTëVogël? Zëdhënësi #BujarOsmani flet për #TV21

Gepostet von TV21 am Freitag, 14. August 2020
- Advertisement -

Murinjo arriti në Shkup me ekipin e tij

Trajneri i Tottenham Zhoze Murinjo së bashku me lojtarët arriti në Shkup, raporton TV21. Shumë ekspertë Zhoze Murinjon...

Snopçe: Vetë ministrat e kësaj Qeverie e pranojnë se drejtësia është e partizuar!

Deputeti nga koalicioni ASH-AAA, Halil Snopçe në magazinën informative në TV21, tha se vetë ministrat e kësaj Qeverie e pranojnë se drejtësia...

A shkoi mbarë trajnimi për platformën online? Trajnuesi Ismaili: Nuk pritet fillim i suksesshëm i vitit shkollor

Mungesa e infrastrukturës IT, e kompjuterëve për mësuesit dhe koha e shkurtër janë disa nga sfidat kryesore se pse fillim viti shkollor...

Tetovë, infektohet një edukatore me Covid-19, izolohen fëmijët që kanë qenë nën përkujdesjen e saj

Një edukatore e çerdhes “Rinia” në Tetovë ka rezultuar pozitiv me Covid 19. E njëjta   tani është në gjendje të mirë shëndetësore,...

Hajko Mas është në karantinë, i infektuar me Covid-19 një person i sigurimit

Ministri gjerman i Punëve të Jashtme, Hajko Mas është në karantinë pasi një truprojë e tij ka qenë pozitiv në koronavirusin e...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -