Për tre deri në katër javë do të kemi vaksinë kundër Covid-19, pohon Trampi

Must Read

Aktori Çun Lajçi vjen edhe në Shkup, bën shitjen e librave në sheshin Skënderbeu

https://youtu.be/qGIBqOutBRM Aktori i madh kosovar Çun Lajçi ka ardhur edhe në Shkup...

Qytetarët pesimist, Sindikata optimiste, mendime të ndara rreth injeksionit financiar

https://youtu.be/31o-_mdWIxM -Jo, jo, sepse jam pesimist për të gjitha gjërat, ashtu edhe...

“Bombat” nga e kaluara, Jankullovska deri te Stavrevski: Të gjithë do të përfundojmë në burg

https://www.youtube.com/watch?v=Kse0mE2P5qU E në youtube ende mund të gjendet video incizimi i cili...
- Advertisement -

Presidenti amerikan Donald Tramp theksoi se vaksina kundër koronavirusit vdekjeprurës mund të jetë në dispozicion për 3-4 javë.

“Jemi shumë afër asaj që të fitojmë vaksinë”, deklaroi Tramp në një ngjarje publike në Filadelfia.

- Advertisement -

“Nëse dëshironi ta mësoni të vërtetën, qeverisë së kaluar mbase do i duheshin vite e vite të zbulojë vaksinën për shkak të Administratës për ushqim dhe barëra dhe të gjitha miratimeve. Ndërsa ne jemi vetëm disa javë larg këtij zbulimi, mbase tre javë, katër javë”, deklaroi presidenti i SHBA-së.

Ai u përqendrua në parashikime të dhëna në fillim të këtij muaji nga autoritetet shëndetësore amerikane dhe kompania farmaceutike Pfajzer. 

- Advertisement -

Aktori Çun Lajçi vjen edhe në Shkup, bën shitjen e librave në sheshin Skënderbeu

https://youtu.be/qGIBqOutBRM Aktori i madh kosovar Çun Lajçi ka ardhur edhe në Shkup të shes librat e tij.

Qytetarët pesimist, Sindikata optimiste, mendime të ndara rreth injeksionit financiar

https://youtu.be/31o-_mdWIxM -Jo, jo, sepse jam pesimist për të gjitha gjërat, ashtu edhe për këtë. Te ne nuk...

“Bombat” nga e kaluara, Jankullovska deri te Stavrevski: Të gjithë do të përfundojmë në burg

https://www.youtube.com/watch?v=Kse0mE2P5qU E në youtube ende mund të gjendet video incizimi i cili ka dalë nga "bombat" e...

Diskutohet hapja e kufijve, Hasani: “Së shpejti kafe në Prishtinë pa test PCR”

https://youtu.be/eqtU55NFSSA Shumë shpejt, kafe në Prishtinë! #paPCRtest Ky ishte statusi i...

13 fëmijë dhe 1 edukatore izolohen, Shahpaska: “Gjërat janë ende nën kontrollë”

https://youtu.be/ta9UOPzR9ek Një edukatore dhe 13 fëmijë të moshës parashkollorë janë futur në izolim, pasi u konfirmua se...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -