Panair i bletarisë në sheshin “Maqedonia”

TË FUNDIT

Tetovë, me fishekzjarre festojnë 108 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë

Në sheshin Iliria në Tetovë me fishekzjarre po festohet 108 vjetori i pavarësisë së Shqipërisë.

41 viktima dhe 1022 të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë, bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit nga 3127 testime të realizuara,...

Black Friday, turma me qytetarë për të blerë! Filipçe: Duhet të jeni të durueshëm

https://youtu.be/nbNvO7FY5U0 Turma të mëdha vërshuan qendrat tregtare të Shkupit ditën e djeshme....

Dita e tretë e protestave të VMRO-DPMNE-së! Mickoski: Këtë fundjavë në Sofje copëtohet identiteti

https://youtu.be/XC1qXQ8Ckcw Zoran Zaev është duke përgatitur një dështim kombëtarë, por nga secili...

Jeton e vetme në një dhomë konvikti! E përmalluar për fëmijët kërkon ndihmë

https://youtu.be/4QLTvlEr72E Kjo është Zana Kuqi nga Tetova. Ajo jeton...

 “Panairi i dytë i bletarisë në Maqedoni” do të mbahet që sot deri të dielën në sheshin qendror në Shkup.

Mbështetës kryesor dhe nikoqir i këtij panairi është Qyteti i Shkupit ndërsa organizator është Federata e Bletarëve të Maqedonisë.

Në stendat e vendosura në sheshin “Maqedonia”, informojnë organizatorët, do të ekspozohet mjalti dhe produkte të bletëve nga i gjithë shteti si dhe pajisje për bletari. 

TË NGJAJSHME