Neuer reagon ashpër ndaj Ter Stegen

МË SHUMË

Qeveria miraton dekret, ndahen 78 milionë denarë për adaptim të hapësirës së Qendrës Klinike “Nënë Tereza”

Në seancë qeveritare është miratuar dekreti për organizim dhe rikonstruim të hapësirës publike në Qendrën Klinike "Nënë Tereza" në...

Qeveria solli vendim, ndërpriten punësime në sektorin publik edhe nëse ka deficit

Në seancën e 32-të të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut janë sjellë një sërë vendimesh që kryesisht ndërlidhen me...

Ditëlindje në karantinë shtetërore, skafandera, dezinfektues dhe qirinj ditëlindjeje

https://youtu.be/icP5b5_RO-Q Këto janë vargjet e shumicës së këngëve ditëlindjeje për fëmijë. Përfaqësuesi i Maqedonisë në Kampionatin Evropian në biliardo, pasi...

Konkurrenca në portë, ka bërë që dy gardianët e Gjermanisë të shpërthejnë në kritika ndaj njëri-tjetrit

Konkurrenca në portë, ka bërë që dy gardianët e Gjermanisë të shpërthejnë në kritika ndaj njëri-tjetrit
Ishte fillimisht anëtari i Barcelonës, Marc Andre Ter – Stegen, ai që kishte thënë se nuk e kupton arsyen pse ai qëndron në stol.
Fjalët e portierit gjerman kishin ardhur menjëherë pas dy ndeshjeve të shtatorit, kurse Manuel Neuer i është kundërpërgjigjur shokut të kombëtares, duke i lëshuar disa kritika.
“Ne kemi portierë të mirë si Kevin Trapp, Bernd Leno, ata janë të shkëlqyeshëm, duan të luajnë, por ulën në stol. Ne jemi një skuadër”, ka thënë fillimisht Neuer.
“Ai nuk ka thënë asgjë tek kombëtarja. Por, nuk e di nëse fjalët e tij ndihmojnë skuadrën tani”, ishte përgjigja e Neuer për fjalët e Ter Stegen.
Kritika për zgjedhjen e Joachim Low që Neuer të jetë numri 1 i kombëtares gjermane ka pasur edhe nga tifozët, pasur parasysh se Ter Stegen ka regjistruar performanca të jashtëzakonshme me Barcelonën.

- Reklama -
- Reklama -

Lajmet më të reja

Qeveria miraton dekret, ndahen 78 milionë denarë për adaptim të hapësirës së Qendrës Klinike “Nënë Tereza”

Në seancë qeveritare është miratuar dekreti për organizim dhe rikonstruim të hapësirës publike në Qendrën Klinike "Nënë Tereza" në...

Qeveria solli vendim, ndërpriten punësime në sektorin publik edhe nëse ka deficit

Në seancën e 32-të të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut janë sjellë një sërë vendimesh që kryesisht ndërlidhen me punësimet në sektorin publik:  Në...

Ditëlindje në karantinë shtetërore, skafandera, dezinfektues dhe qirinj ditëlindjeje

https://youtu.be/icP5b5_RO-Q Këto janë vargjet e shumicës së këngëve ditëlindjeje për fëmijë. Përfaqësuesi i Maqedonisë në Kampionatin Evropian në biliardo, pasi është kthyer në Shkup, përfundoi...

Qytetari i Manastirit që ndërroi jetë në izolim shtëpiak, është negativ për Kovid-19

Qytetari i Manastirit, i cili gjatë izolimit shtëpiak kishte ndërruar jetë, ka rezultuar negativ për Kovid-19, njoftuan nga Ministria e Shëndetësisë. "I ndjeri, i moshës...

Ministria e Shëndetësisë i tregoi rezultatet për Kovid-19 të lehonës nga Ohri

Ministria e Shëndetësisë i ka publikuar rezultatet e testimit të lehonës së ndjerë tashmë nga Ohrit, për Kovid-19. Rezultatet janë negative, njofton TV 21. Masa trupore...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com