Nënkryetari i ASH-së në TV21: Maqedonia e fundit në rajon për ndihmën ndaj bizneseve

Must Read

Reagim i TV21: “Po bëhet presion ndaj punës së redaksisë së televizionit?”

https://youtu.be/KKte24wRBOo Për arsye ende të paqarta, të paktën deri më tani, Televizioni...

Dy viktima nga Kovid 19, njëri 73, tjetri 64 vjeçar

https://www.youtube.com/watch?v=_9u2Y8-LEsA&feature=youtu.be 125 persona kanë rezultuar pozitiv me Kovid 19 në 24 orët...

Përse u rrit numri rasteve me Kovid 19? Flasin drejtori Memeti dhe mikrobioologu Panovski

https://www.youtube.com/watch?v=A4a4r7RGM5s&feature=youtu.be Rritja e numrit të rasteve pozitive me Kovid-19 është për shkak...
- Advertisement -

I ftuar në magazinën informative #21LiveNews në Televizionin 21, nënkryetari i Aleancës për Shqiptarët Elmi Aziri shpalosi qëndimet e partisë së tij për masat e ndërmarra nga Qeveria si formë anti-krize ekonomike.

Ai tregoi se propozimet e ASH-së kanë hasur në vesh të shurdhët tek Qeveria ndërsa ato që janë sjellë, sipas Azirit, janë masa të vonuara dhe të pamjaftueshme. Sa i përket paketës ndihmëse financiare për bizneset, Aziri tha se Maqedonia e Veriut krahasuar me rajonin është në fund të listës. Për më tepër më poshtë ndiqni intervistën e plotë të nënkryetarit të ASH-së.

Nënkryetari i #ASH-së #ElmiAziri në #TV21: #Maqedonia e fundit në rajon për ndihmën ndaj #bizneseve

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 22. April 2020

  • Tags
  • 3
- Advertisement -

Latest News

Dy viktima nga Kovid 19, njëri 73, tjetri 64 vjeçar

https://www.youtube.com/watch?v=_9u2Y8-LEsA&feature=youtu.be 125 persona kanë rezultuar pozitiv me Kovid 19 në 24 orët e fundit, ndërsa vetëm 8...

Përse u rrit numri rasteve me Kovid 19? Flasin drejtori Memeti dhe mikrobioologu Panovski

https://www.youtube.com/watch?v=A4a4r7RGM5s&feature=youtu.be Rritja e numrit të rasteve pozitive me Kovid-19 është për shkak mosmenaxhimit të mirë të institucioneve...

Debati për zgjedhje parlamentare në kohë të vështirë pandemie!

https://www.youtube.com/watch?v=sI0lua3QUmA&feature=youtu.be Partitë politike për interesat e tyre hapën temën e zgjedhjeve në kohë pandemie dhe në këtë...

“Nëse shkëputet lidhja, bie nga provimi”, studentët ankohen për provimet online

https://www.youtube.com/watch?v=dWgw6toP8dg&feature=youtu.be Nga shtëpia me kompjuterë dhe laptopë personal, kështu do t’i realizojnë provimet studentët e Universitetit të...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -