Mot me diell dhe vranësira lokale

Must Read

Mickoski pranon se ishte brenda në lokal: S’isha i njoftuar mirë me protokollin

Rasti me inspektorët, Mickoski pranon se ishte brenda në lokal: S’isha i njoftuar mirë me protokollin

Tramp: Kisha nderin që pushova nga detyra Matisin

Presidenti amerikan Donald Tramp, sot deklaroi se ai ishte i nderuar që...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me vranësira të vogla deri në...

Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe vranësira të vogla lokale edhe me erë të lehtë në drejtim veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të zbresë deri në 3, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri në 19 gradë Celsius.

- Advertisement -

Latest News

Tramp: Kisha nderin që pushova nga detyra Matisin

Presidenti amerikan Donald Tramp, sot deklaroi se ai ishte i nderuar që në vitin 2018 e pushoi...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe më i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë...

Inspektorët pengohen të inspektojnë në një lokal, brenda ka qëndruar një lider partie

Inspektorati  shtetëror  i tregut gjatë kësaj mbrëmje është penguar të futet në një kafene për të inspektuar, ndërsa më pas është...

Blerim Sejdiu: Zhelina nuk e meriton orën policore

Në lidhje me kufizimin e lëvizjes së qytetarëve gjatë fundjavës, ka reaguar kryetari i Komunës së Zhelinës, Blerim Sejdiu. Ai për TV21...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -