Misajllovski e filloi fushatën nga Gjorçe Petrov

Must Read

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit,...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar...
- Advertisement -

Vllado Misajllovski, nënkryetar i VMRO-DPMNE-së dhe bartës i listës së kandidatëve për deputetë në Njësinë Zgjedhore 2 tha se do të shkojë krenar te qytetarët dhe do të prezantojë projekte dhe ajo që u nevojitet qytetarëve.

Misajllovski tha se sikur në zgjedhjet e fundit lokale, ashtu edhe tani para fushatës për këto zgjedhje, atij dhe familjes së tij i ndodhën shumë gjëra të këqia,  djegia e pronës, shtëpisë, tani djegia e dyqanit, por ai do të vazhdojë  me fushatë  pozitive.

- Advertisement -

Bartësi i listës së deputetëve në NJZ 2 theksoi se theks  do të vendoset  në luftën kundër korrupsionit.

Misajllovski potencoi se gjendemi në periudhë të epidemisë  korona dhe se duhet të kemi kujdes.

- Advertisement -

“Ekipi im ka bërë protokoll dhe do të jemi shumë të kujdesshëm. Apeloj  te të gjithë t’i respektojën masat. Nuk shkojmë nga dera në derë por do të jemi  në oborret e tyre, para ndërtesave. Në këto 20 ditë fushatë do të dëshmojmë pse VMRO-DPMNE  është parti e organizuar, si duhet Maqedonia dhe se qytetarët meritojnë  shumë projekte  të cilat u’a ofron partia”, tha Misajllovski./MIA

- Advertisement -

A ka mundësi që të mbyllen çerdhet përsëri? Ka prindër që i kanë regjistruar fëmijët, por nuk i sjellin

https://youtu.be/S4vRRkF4J4U Nëse përkeqësohet gjendja epidemiologjike, çerdhet mund të mbyllen përsëri. Drejtori i Shtëpisë së shëndetit Shkup, Viktor...

Shkëndija fitimtare ndaj Tottenham, Gjoka: Pavarësisht rezultatit do të fitojmë eksperiencë

https://youtu.be/HICK76-swYA Pavarësisht se si do të jetë rezultati mes Shkëndisë dhe Totenhemit, ekipi tetovar do të jetë...

A ka dallime mes koalicionit LSDM-BDI?

https://youtu.be/_ZOKeia4-vU Bashkimi Demokratik për Integrim nuk heq dorë nga masa e paralajmëruar se do të suvencionohen pagat...

Sërish thirrje anti-shqiptare, dasmorët u nisën për të marrë nuse, u takuan me “Komitët”

https://youtu.be/IpVru6zhjP8 Ishin nisur për të marrë nusen, por dasmorët shqiptarë u takuan me grupin e tifozëve “Komitët”...

Ndotësit do të kapen me dron, nga 18 xhirime, kapet një ndotës

https://youtu.be/IMbCRan-vnM Patrulla ekologjike, me dron fluturon disa herë në javë për të kontrolluar se kush ndotë dhe...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -