Array

Mila Kunis akuzohet për vjedhje

Must Read

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov.

Shpresa të reja për revitalizimin e Treskës, Këshilli i Komunës së Sarajit pritet që nesër ta miratojë planin urbanistik

https://youtu.be/BMWSFV9a2Aw “Kaloi edhe kjo verë, ndërsa Liqeni i Treskës mbetet ashtu siç...

90% e zanateve drejt zhdukjes, i pret historia! Miçoja, prodhuesi i fundit i litarit në Kërçovë

https://youtu.be/FmY5GAjlsgc Zanati për prodhimin e litarit me dorë, si duket do të...
- Advertisement -

Një konkurencë e ashpër ndaj dy shoqeve të fëmijërisë duket se do i ndjekë gjatë gjithë jetës, pasi një akuzë mjaft absurde është ngritur ndaj aktores Mila Kunis.

Shoqja e saj e fëmijërisë, Kristina Karo e cila kërkon të bëhet e famshme si këngëtare, e ka akuzuar aktoren, Mila Kunis se i ka vjedhur një pulë vite më parë.

- Advertisement -

Pretendohet se ngjarja ka ndodhur kur ato kanë qënë fëmijë, ndërsa Mila Kunis e ka cilësuar absurde.
31 vjeçarja me origjinë nga Ukraina, akuzohet nga Kristina Karo, shoqe fëmijërie e Kunis, se kur ishin ende në vendlindjen e tyre, 25 vite më parë, aktorja ishte aq ziliqare për pulën e shoqes, sa i’a vodhi. Siç raporton TMZ, Kristina, e cila po përpiqet të lançojë karrierën e saj si këngëtare në SHBA, kërkon 5 mijë dollarë dëmshpërblim nga Kunis, pasi sipas saj, humbja e pulës e la për një kohë të gjatë të dëshpëruar.

- Advertisement -

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov. Siç informoi QRMK pas...

Shpresa të reja për revitalizimin e Treskës, Këshilli i Komunës së Sarajit pritet që nesër ta miratojë planin urbanistik

https://youtu.be/BMWSFV9a2Aw “Kaloi edhe kjo verë, ndërsa Liqeni i Treskës mbetet ashtu siç ka qenë! I pa rregulluar...

90% e zanateve drejt zhdukjes, i pret historia! Miçoja, prodhuesi i fundit i litarit në Kërçovë

https://youtu.be/FmY5GAjlsgc Zanati për prodhimin e litarit me dorë, si duket do të mbetet vetëm si kujtim për...

Tateshi i epërm dhe i poshtëm prej vitesh pa ujë, banorët të zhgënjyer: Më keq po bëhet e më mirë jo

https://youtu.be/6KmQBe15LBU Fshatrat Tatesh i Epërm dhe i Poshtëm të Strugës edhe këtë sezon veror e kaluan pa...

Kosovë, 3 viktima dhe 47 raste të reja me Covid-19

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 525...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -