ZGJEDHJET

Mbi njëqind kilogramë mariuhanë u gjetën në një objekt lundrues në Liqenin e Ohrit

Must Read

VMRO-DPMNE me program në Rajonin e Gjevgjelisë, “Mbi tre vjet në këtë rajon asgjë nuk është bërë”

Mickoski ishte në Gjevgjeli, Dojran, Bogdanci dhe Vallandovë, ku para qytetarëve të këtyre komunave e prezantoi programin...

Mësim online edhe pas 1 shtatorit? “Me këto kushte aspak nuk është i dëshiruar”

https://youtu.be/DW-rCwWxVW0 Pengesa të shumta pati kur filloi mësimin online. Kërkonte ndihmën e...

UNSHM memorandum për partitë politike, Zhbogar: Nxënësit duan libra dhe kushte më të mira për arsimim

https://youtu.be/L0pgmBuvepA Kuadri shkollor të aftësohet dhe të përpilohet plan-program i veçantë për...
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Mbi njëqind kilogramë mariuhanë është gjetur në një objekt lundrues në bregun e Liqenit të Ohrit, në afërsi të rrugës rajonale Ohër -Strugë te vendi i quajtur “Rampa”.

- Advertisement -

Stefan Dimoski, zëdhënësi i SPB Ohër sqaroi se droga ishte zbuluar dhe konfiskuar në një aksion të koordinuar të pjesëtarëve të SPB -Ohër me nëpunës të Departamentit për Krim Ndërkufitar të të Huajve dhe Riatdhesim – Qendra Rajonale për Punë Kufitare “Perëndimi” pranë Byrosë për Siguri Publike.

Ngjarja është dokumentuar nga ana e ekipit mbikëqyrës të SPB Ohër, ndërsa pas grumbullimit të dëshmive materiale në koordinim dhe sipas udhëzimeve të PTHP Strugë do të parashtrohet padi penale kundër personave për të cilët policia ka njohuri se janë kryes të veprës.

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

Mësim online edhe pas 1 shtatorit? “Me këto kushte aspak nuk është i dëshiruar”

https://youtu.be/DW-rCwWxVW0 Pengesa të shumta pati kur filloi mësimin online. Kërkonte ndihmën e profesorëve të informatikës, por për...

UNSHM memorandum për partitë politike, Zhbogar: Nxënësit duan libra dhe kushte më të mira për arsimim

https://youtu.be/L0pgmBuvepA Kuadri shkollor të aftësohet dhe të përpilohet plan-program i veçantë për mësimin online janë dy nga...

Bilall Kasami në “Debate zgjedhore”, “Nuk kërkojmë vota për LSDM-në por për vete”

https://youtu.be/aH4TPK_wfAc Janë në një koalicion të përbashkët parazgjedhor por votat secili i kërkon për vete. Kryetari i...

Merkel: Hapje të kapitujve të parë nga negociatat me Shkupin dhe Tiranën këtë vit

Kancelarja gjermane Angela Merkel sot i prezantoi prioritetet e kryesimit të vendit të saj me BE-në në gjashtë muajt e ardhshëm, duke...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -