Array

Londër: Vjedhësit plaçkitën një familje mafioze

Must Read

169 shkolla i plotësojnë kushtet për mësim me prani fizike

Në seancën e sotme, Qeveria miratoi Raportin e Komisionit për shqyrtimin e kërkesave të parashtruara të shkollave...

Pasqyra ditore e gjendjes me Covid-19 në botë

Sipas të dhënave të fundit, në botë deri më tani me koronavirusin e ri janë infektuar 31,628,296...

​Zyrtare, Edon Zhegrova nënshkruan me Bazelin

Edon Zhegrova do ta vazhdojë karrierën e tij te skuadra zvicerane Bazel. Lajmi...
- Advertisement -

Hajnat, që vodhën trezorin me diamante dhe stoli në qendër të Londrës, ka gjasa të kenë vjedhur edhe pasurinë e një prej familjeve më famëkeqe mafioze.

Në vjedhjen spektakolare në Haton Garden, lagjen e stolive në Londër, hajnat, për të cilët besohet se janë pjesëtarë të grupit kriminal nga Ballkani, Pink Panter, me prejardhje nga Ballkani, gjatë festës së Pashkëve nga trezori i diamanteve dhe stolive vodhën gjësende në vlerë prej disa dhjetëra miliona funte, në mesin e tyre edhe pasurinë e familjes mafioze, Adams, shkruan gazeta Dejlli Mejll./RTV21/

- Advertisement -

169 shkolla i plotësojnë kushtet për mësim me prani fizike

Në seancën e sotme, Qeveria miratoi Raportin e Komisionit për shqyrtimin e kërkesave të parashtruara të shkollave për organizimin e mësimit me...

Pasqyra ditore e gjendjes me Covid-19 në botë

Sipas të dhënave të fundit, në botë deri më tani me koronavirusin e ri janë infektuar 31,628,296 njerëz. Prej tyre, 971,782 pacientë...

​Zyrtare, Edon Zhegrova nënshkruan me Bazelin

Edon Zhegrova do ta vazhdojë karrierën e tij te skuadra zvicerane Bazel. Lajmi është konfirmuar para pak minutash...

“Besa” synon të formojë grup parlamentar, askush nuk pohon se do ta ndihmojë me deputetë

https://youtu.be/7eyhebHnNfQ Lëvizja Besa po synon që të ketë grupin e saj parlamentar, por tani për tani nuk...

Qëndrime të ndara për punësimet etnike, Bekteshi apelon: Politikanët ta lexojnë programin qeveritar

https://youtu.be/RWxYhMT3nvo Pas prezantimit të projekteve për katër vitet e ardhshme, theksi kryesor në konferencën për media të...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -