Kush është Artan Grubi, zv/kryeminisër i parë i Qeverisë? Grubi: Kam punuar në Tribunalin e Hagës

Must Read

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të...

Bytyqi kundër Grubit dhe Zaevit, “Paratë publike nuk duhet të ndahen sipas përkatësisë etnike”

https://youtu.be/QVHD2o-kb-0 Propozimi i zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi që të subvencionohen kompanitë...

Profesionet të ndryshme nga obligimet?! Zëvendësministrat të martën para deputetëve

https://youtu.be/KaiRwPjWwFY Në vend që të kenë fundjavë të lirë, deputetët do të...
- Advertisement -

Zëvendëskryeministri i parë shqiptarë në Qeverinë e vendit, Artan Grubi në emisionin “Click Plus”, thotë se para se të futet në politikë ka punuar në shumë organizata ndërkombëtar. Grubi shton se ka punuar edhe në Tribunalin e Hagës.

“Është hera e parë që jam pjesë e ekzekutivit dhe marr detyrë në ekzekutiv. Kam qenë deputet në dy mandatet e kaluara, para asaj kam qenë funksionar partiak dhe para asaj gjithsesi kam qenë pjesë e shoqërisë civile dhe pjesë e organizatave ndërkombëtare. “Zgjohu”, kam punuar me organizatat ndihmëse amerikane, më pastaj kam punuar në Tribunalin e Hagës, kam punuar tre vite për NATO-n në zyrën politike kam qenë këshilltar politik”, theksoi Artan Gurbi në emisionin Click Plus në TV21.

Kush është #ArtanGrubi, zv/kryeminisër i parë i Qeverisë? Grubi: Kam punuar në Tribunalin e Hagës

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 16. September 2020
- Advertisement -

- Advertisement -

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të punojnë për interesat e tyre...

Bytyqi kundër Grubit dhe Zaevit, “Paratë publike nuk duhet të ndahen sipas përkatësisë etnike”

https://youtu.be/QVHD2o-kb-0 Propozimi i zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi që të subvencionohen kompanitë private të cilat do të...

Profesionet të ndryshme nga obligimet?! Zëvendësministrat të martën para deputetëve

https://youtu.be/KaiRwPjWwFY Në vend që të kenë fundjavë të lirë, deputetët do të duhet t’i lexojnë biografitë dhe...

MPB “ruan” ish-ministren Jankullovska, Gruevski në Budapest, bashkëpunëtorët e tij më të afërt në burg

https://youtu.be/I-GFz2nm33w Përditshmëri e banorëve të rrugës “Dimçe Mirçev” numër 20, janë makinat policore, sepse vetëm 10 metra...

Jo të gjitha shkollat kanë kompjuterë dhe internet

https://youtu.be/l-Cg1Gf5xHo Ministria e Arsimit dhe Shkencës po informon drejtorët e shkollave fillore dhe të mesme për llojin...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -