Kovid-19 në Shqipëri, 16 raste të reja të të infektuarve, gjithsej 259

Must Read

22 viktima dhe 561 të infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1901 testime të realizuara, 561 persona...

S’ka nevojë për marrëveshje të re me Bullgarinë! Zaev: Jemi të gatshëm për të gjitha çështjet të prononcohemi publikisht

https://youtu.be/UDvklUaQPN4 Nuk ka nevojë për marrëveshje të re për marrëdhënie të mira...

Çka u tha e çka u bë për Kodrën e Diellit?

https://youtu.be/hJ6nnq1o0fM Mbeturina në çdo cep, ujë që vërshon nëpër rrugë, mungesë e...

Silva Bino nga Instituti i Shëndetit Publik në Shqipëri ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar 16 raste të reja të të infektuarve me virusin korona, me çka numri i përgjithshëm shkon në 259.

Numri i viktima ka arritur në 15, ndërkaq të shëruar janë 67 pacientë.

Sipas të dhënave të fundit, në Tiranë  ka 140 raste, në Durrës – 29 raste, në Lushnje – 4 raste, në Elbasan – 5 raste, në Fier – 23 raste, në Kavajë – 5 raste, Rrogozhinë – 2 raste, Korçë – 16 raste, në Vlorë – 5 raste, në Shkodër – 8 raste, në Lezhë – 5 raste, në Berat – 1 rast, në Has – 2 raste, në Krujë – 5 raste, në Tropojë – 4 raste, në Pukë – 3 raste dhe në Mirditë – 2 raste.

22 viktima dhe 561 të infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1901 testime të realizuara, 561 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin...

S’ka nevojë për marrëveshje të re me Bullgarinë! Zaev: Jemi të gatshëm për të gjitha çështjet të prononcohemi publikisht

https://youtu.be/UDvklUaQPN4 Nuk ka nevojë për marrëveshje të re për marrëdhënie të mira fqinjësore me Bullgarinë – theksoi...

Çka u tha e çka u bë për Kodrën e Diellit?

https://youtu.be/hJ6nnq1o0fM Mbeturina në çdo cep, ujë që vërshon nëpër rrugë, mungesë e  kanalizimit atmosferik dhe atij fekal,...

Sjellja e ligjeve me procedurë të shkurtuar! Xhaferi: Janë në dëm të Kuvendit, por në dobi të shtetit

https://youtu.be/b0-YoBIZbvg Për sjelljen e ligjeve me procedurë të shkurtuar, që ishin pjesë e procesit reformues, zgjdhëm që...

Nga çfarë ndërroi jetë Amdi Bajram? Familja e tij: Vdiq nga sulmi në tru e jo nga korona virusi

https://youtu.be/T4ErpV03hAQ Kolonë makinash sot e përcollën për në banesën e fundit deputetin Amdi Bajramin.

More Articles Like This